Galaxy Note 8 Enterprise Edition Duyuruldu!

Galaxy Note 8'in iş dünyasına özel yeni sürümü Enterprise Edition, bu ek yetenekleriyle ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 8 Enterprise Edition Duyuruldu!

Samsung, ABD'ye özel Galaxy Note 8 Enterprise Edition'ı duyurdu. Galaxy Note 8'i iş dünyası için çekici hale getiren bu yeni model, SIM kilitsiz satışa sunuluyor.

Samsung Knox Configure, Samsung Enterprise Firmware Over the Air gibi IT yöneticilerinin cihazları uzaktan yapılandırmalarını sağlayan özellikler sunan yeni telefon, Samsung'tan üç yıl boyunca her ay güvenlik güncellemesi alacak. Bu sayede zararlıların ve güvenlik açıklarının doğuracağı endişe, biraz azalacak.

Cihazı "Yetkili Samsung kanal ortakları" üzerinden satın alan firmalar, cihaz başına 994 dolar ödeyecekler, yani normal Note 8'e kıyasla sadece biraz daha fazla ödemiş olacaklar. Galaxy Note 8 Enterprise Edition, kilitsiz olması ve IT takımına yönelik yazılımları dışında standart Note 8'den farklı değil. Dolayısıyla telefon, 6GB RAM, 64GB depolama alanı gibi özelliklerle geliyor.

Enterprise Edition şu an ABD ve Güney Kore pazarlarıyla kısıtlı gibi görünüyor, ancak önümüzdeki aylarda sunulduğu bölgeleri genişletebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Türkiye'de satışa sunulsa bile o aylık güncellemelerin bir çoğunu alamıycak nasıl olsa samsung Türkiye her zaman ki gibi dışarıda yayınlanan afrika ülkelerinin bile aldığı güncellemelerin bir kısmını bize vermiycek mecburen yurtdışı rom atmak zorunda kalacak kullanıcılar güncellemeleri eksiksiz alabilmek için tecrübeyle sabit samsung artık türkiye ofisini uyarmalı yada bi çekidüzen vermeli

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost