Galaxy Note 8, İşkence Testinden Çıktı!

Galaxy Note 8, bir YouTube kanalının işkence testlerinden şaşırtıcı bir biçimde sağlam çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy Note 8'e İşkence Testi Galaxy Note 8, bir YouTube kanalının işkence testlerinden şaşırtıcı bir biçimde sağlam çıktı!

YouTube'ta Galaxy Note 8'e yapılan bir işkence testi, yeni telefonun inceliğine rağmen oldukça sağlam olduğunu ortaya çıkardı.

JerryRigEverything'in yaptığı test, Galaxy Note 8'in her koşulda aynı dayanıklılığı sergileyeceğini elbette garantilemiyor. Ancak cihaz en azından çizilme, bükme testlerine karşı yüksek bir direnç sağlıyor. JerryRigEverything'in bolca şiddet içeren testlerinden daha önce Galaxy S8 de başarıyla geçmişti.

Geçen ay tanıtılan Samsung Galaxy Note 8, 6,3 inç ekran, Snapdragon 835 işlemci, 6GB RAM, 12MP çift arka kamera, 8MP ön kamera, 3.300mAh pil gibi özelliklerle geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Samsung ve sağlamlık imkansız birşey.

@10 Eylül 2017 08:08 s7 active vardı

iPhone dan uzak durun.

Samsung görünüşe göre son birkaç yıldır piyasanın en sağlam amiral gemilerini üretiyor, özellikle iPhone 6 ve Xiaomi Mi5'in bükülme testlerinde yok olduğunu düşünürsek Samsung'dan bunu daha hiç görmemiş olmamız şaşırtıcı, gerçi Apple ve Xiaomi o cihazlardan ders aldılar ve sonradan çıkardıkları tüm cihazlar oldukça sağlam çıktı. Şu an asıl merak konusu: Çerçevesiz ekranlı iPhone 8'in (veya iPhone X de olabilir ismi ki bence daha mantıklı) bu kadar sağlam olup olmayacağı...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost