Galaxy Note 9'dan Büyük Sızıntı!

Galaxy Note 9'un tasarımını, kameralarını ve fazlasını gösteren çizimler, bir videoyla birlikte internete sızdı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 9'dan Büyük Sızıntı!

Galaxy Note 9'un belki de en kapsamlı sızıntısıyla karşı karşıyayız. OnLeaks'in paylaştığı çizimler ve 360 derecelik video, Samsung'un sıradaki amiral gemisini yakından görme şansını bize sunuyor.

Çizimlerin resmi olmak gibi bir iddiası yok ancak üretim kaynaklarından gelen CAD bilgilerini temel alıyor. Bu görüntülerin tasarımın son halini yansıtmadığını umuyoruz, çünkü arka yüzün çok şık göründüğünü söylemek zor.

Parmak izi sensörünün bu kameraların altında yer aldığını görüyoruz. Sızıntı, Note 9'un Note 8'e kıyasla 0,2mm daha kalın olacağını söylüyor. Bunun nedeni, Samsung'un Galaxy Note 9'u daha sağlam yapmak istemesi olabilir. Note 9'un selefine göre bir miktar genişlediği de fark ediliyor.

Samsung Galaxy Note 9: 360 renders  EXCLUSIVESamsung Galaxy Note 9: 360 renders EXCLUSIVE
Samsung Galaxy Note 9: 360 renders EXCLUSIVE We've partnered with noted leakster @Onleaks to bring you the exclusive 360-degree video of the upcoming Samsung Galaxy Note 9. Read more: About Us: 91mobiles.com is the largest gadget research site in India that provides tools, reviews & rich content to help people decide which gadget best suits their needs. The platform also helps users to find best prices/offers for the gadgets. For the latest news, reviews and updates subscribe to 91mobiles. Subscribe to our channel - Go to our website - Like us on Facebook - Follow us on Twitter -

Bu çizimler Note 9'un son tasarımına belki benziyor, ancak üretim tesislerinden gelen bilgilere göre oluşturulan çizimlerde hatalar olabiliyor. Bu yüzden bu sızıntıya bir miktar şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost