Galaxy Note 9'un S Pen'i Çok Farklı Olacak

Yeni bir iddiaya göre, Galaxy Note 9 ile birlikte gelecek olan S Pen, bugüne dek hiç görmediğimiz sıra dışı özellikler sunacak!

Galaxy Note 9'un S Pen'i Çok Farklı Olacak

Samsung'un Galaxy Note serisini diğer phablet'lerden ayıran en büyük özellik, kuşkusuz sahip olduğu S Pen. Ama bu S Pen, hiçbir zaman Note serisi hakkında konuşulan en önemli özellik olmayı başaramadı. Yeni gelen bir sızıntıya göreyse, Galaxy Note 9 bu durumu değiştirecek.

@UniverseIce'in iddiasına göre yeni S Pen, S Pen tarihindeki en büyük güncelleme olacak. Bu güncellemenin neler içereceği kesin değil. Ama AllAboutSamsung'un iddiası, yeni S Pen'in Bluetooth desteğine sahip olacağı yönünde. Bu özellik sayesinde, S Pen üzerinden telefon görüşmesi yapmak mümkün olabilecek.

Bazı iddialar, Galaxy Note 9'un Ağustos ayında tanıtılacağına işaret ediyor. Eğer bu tarih doğruysa, tüm bu sızıntıların gerçeklik payını öğrenmemiz için fazla beklemeyeceğiz demektir...

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Samsung bitti benim için, Note 3 kullandım durup dururken hafızadan imei siliniyor. 300 TL verip her yıl anakart değiştireceksiniz. Geçen sene oldu, yaptırdım, bu sene de oldu. Yani paranızı çöpe atıyorsunuz. Gittim 700 TL ye sıfır GM 6 aldım kafam rahat. Öğrendim ki yenisi satılsın diye Samsung kendisi eski telefonu öldürüyormuş. Paranızı çöpe atmayın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost