Galaxy Note'a dev rakip!

Samsung'un dev telefonu Galaxy Note'a dev gibi bir rakip geliyor. İşte HTC'nin dev cebi...

Galaxy Note'a dev rakip!

Samsung'un henüz duyurduğu Galay Note 2'sinden sonra internete sızan bu fotoğraf, çok geçmeden Samsung'a verilecek bir yanıtı işaret ediyor. Evet, HTC'nin 5 inçlik yeni nesil "phablet"inden bahsediyoruz.

Şu an için elimizde birkaç adet bulanık fotoğraftan ötesi yok. Ancak Çinli forum sitesi Phone HK'de yayınlanan bu fotoğrafı daha önce sızan haberlerle birleştirince, karşımıza HTC'nin 5 inçlik 1794×1080p full HD görüntülü akıllı cihazı çıkıyor.

Fotoğraftan yola çıkacak olursak, cihaz büyük ihtimalle HTC One X'in bir sonraki modeli. Kenarlardaki kırmızı renk vurgusu da cihazın Verizon modeli olma ihtimalini güçlendiriyor. Ancak aynı renk tonlamalarına, HTC'nin DROID ve EVO serilerinde de rastlamıştık.

Şimdilik kesin olacak söyleyebileceğimiz tek şey; cihazın oldukça büyük olması. Ayrıca arkadaki kamera merceğinden de en az 8 megapiksel çözünürlüklü olacağı anlaşılıyor. Son olarak HTC'nin Beats Audio klasiği, bu sürümde de mevcut. Merakla beklenen HTC'nin yeni nesil cihazı için sır perdesinin en kısa zamanda kalkmasını diliyoruz...

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

el kadar ekrana o kadar çözünürlüğü sığdıranlar hala 15.6 inçlik ekranlarda dededen kalma çözünürlüğü itekliyorlar.

haha tuğla gibi kalın :P Note 2 bunu 4 de çarpar :D

@05 Eyl 2012 15:33 bir markaya bukadar fanatiklik besleyenini görmedim pardon ama sadece bulanık bir resimden başka hiç bir bilgi olmadığı halde nasıl bilebilşyorsun note 2 bunu 4e katlar diyebiliyorsun merak ettim

Cebe full hd sığdırabiliyorlarsa 15 inçlik dizüstüne 4k yı 22 inç ve üzeri monitöre de 8k yı havada karada sığdırabilir ve bunları dokunmatik yapabilirler. Neden yapılmıyorsa?

Umarım donanımsal olarak note 2 ye benzer çıkar özellikle kalem opsiyonu şarj ve pil + ram ve hem samsung hemde htc kullanan biri olarak : Samsung un ekran tonlarında mubarek beyaz yok hepsinin beyazı yeşilimsi mavimsi tonlarda ve SAHTE tonlar fakat HTC nin ekranı ve canlılığı olağan üstü,Pil : samsung bu konuda daha çömertkar ve HTC nin kullanımı inanılmaz kolaylaştıran SENSE arayüzü hoş HTC ve DİĞERLERİ (diğebiliriz kullanım rahatlıı bakımından) birde malzeme kalitesi sen okadar özellikli bir cihaz yapıyorsun yazık ne o öle plastik çocuk oyuncağı gibi???htc nin one serisinde kasayı nasıl yaptığını bir aratın youtube da..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir