Galaxy Note için Android 4.1 müjdesi!

Galaxy Note 2 fırtınası tam gaz devam ederken; asıl bomba haber Galaxy Note cephesinden geldi!

Galaxy Note'a Android 4.1 ve Premium Suite geliyor

Samsung'un ilk Galaxy Note cebine sahip olanlar, çok yakın bir zamanda gelecek bir güncellemeyle ek özelliklerin tadını çıkarabilecekler.

Samsung'un Galaxy Note web sayfasında yaptığı açıklamaya göre güncelleme, orijinal Galaxy Note'u Android 4.1 "Jelly Bean"e yükseltecek. Bu güncelleme içersinde bulunan Premium Suite ise multi windows (iki uygulamayı aynı anda ekrana getirebilme), popup note (açılır note), popup video (açılır video), popop browser (yüzen web tarayıcısı) gibi işlevler içeriyor. Photo Note ve Photo Frame işlevleri ile fotoğraflarınızın ön ve arka yüzlerine notlar yazabiliyor, Easy Clip ile herhangi bir ekrandand metin veya görsel kırpmanıza yardımcı oluyor.

Tüm bu işlevlerin yanı sıra S Planner ile el yazısı yazabiliyor, Enhaced S Note ile resimler, videolar, şablonlar ve diğer efektlerden oluşan bir not defteri meydana getirebiliyorsunuz.

Galaxy Note'u zengin işlevlerle donatacak güncellemenin ne zaman hizmete sunulacağı Samsung tarafından henüz açıklanmadı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yaklaşık 1 aydır kulanıyorum demo sürümünü.Demo olmasından kaynaklanan (umuyorum) donmalar haricinde sanki yeni bir işletim sistemi mantığında çalışıyor.Yukarıda yazılan özellikler aslında önemli değil önemli olan stabil ve bir çok uygulamalara izin vermesi kısaca PC gibi çalışıyor.

Olleeeyyy.... Note 3 çıkıp,TR de satılmaya başlanıp 3-5 ay sonra fiyatı da makul düzeye ininceye kadar Galaxy Note' umu keyifle kullanmaya devam edeceğim.Teşekkürler Samsung

Prensim suite ücretli mi olacak? Ayrıca bu özellikleri işlemcisi kaldırabilecek mi?

bende bir aykadardir kullaniyorum sizinti surumu daha stabil calisiyor popup olayi bence devrim gibi bisey popup actiginizda ayni anda hersesey yapabiliyorsun donma takilma yok super birde ekranni ikiye bolme olayi coklu ekran yani cok kullanisli

bu guncelleme kies den ne zaman gelecek bilen varmi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir