Samsung Galaxy NX Ocak'ta Türkiye'de!

Samsung'un Android'li fotoğraf makinesi Galaxy NX, bu çok yakın tarihte Türkiye'de satışa sunuluyor!

Android ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin

Android ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin

Telefonunuzu "akıllı" yapan işletim sistemi ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin

GALAXY NX'te bulunan Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi sayesinde ise kullanıcılar, Android uygulama marketi ortamından yapacakları seçimler ile GALAXY NX'i kişisel tercihlere göre ayarlayabiliyor; göz alıcı fotoğraflar ya da videolar çekmekle kalmayıp montaj yapabiliyor; özel efektler ekleyebiliyor ya da aile ve arkadaşlar ile bağlantıda olabiliyor.

GALAXY NX, geniş özellik yelpazesi ile fotoğrafçılara, özgün bakışlarını çektikleri görüntüye yansıtabilme imkanı sunuyor. 31 farklı Akıllı Mod (Smart Mode) sayesinde kullanıcılar, bulundukları çevre için en uygun ayarları seçebiliyor ya da yeni ve sanatsal görüntüler yakalayabiliyor.

Çoklu Pozlama (Multi Exposure) ile iki farklı kareleri birleştirilebiliyor, böylece farklı görüntüler elde edilebiliyor. (Animated Photo) özelliği, 5 saniyeye kadar ardışık çekilen fotoğrafları birbirine bağlıyor ve hareketli bir GIF dosyasına dönüştürülebiliyor. Gerçeğe daha yakın görüntüler Sesli Çekim (Sound & Shot) sayesinde kaydediliyor; görüntü kaydedilirken çevredeki sesler ile insan sesleri beraber alınıyor; bu sayede, kaydedilen anlar olduğu gibi görüntüleniyor. Kişisel tercihlerinize göre ayar yapabilmenizi sağlayan Fotoğraf Makinesi Stüdyosu (Camera Studio), en sık kullanılan uygulamaları ya da makine modlarını kolayca ayarlamanızı ve fotoğrafların her seferinde tam olarak istenildiği gibi çekilmesini sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Sony A7 alınır o paraya fullFrame...

İyi hoş da Pili kaç gün gidiyor bunun acaba. Pil konusunda Androidlerin durumu ortada. Pili bir günü anca çıkaracaksa buna güvenilip seyahate çıkılmaz herhalde.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Android ile fotoğraf deneyiminizi zenginleştirin
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir