Galaxy S'e "tadımlık" Android 4.0!

Eğer bir Galaxy S sahibiyseniz, Samsung'un sizin için hazırladığı bu sürpriz hoşunuza gidebilir!

Samsung, Android 4.0 güncellemesini sunmayarak kızdırdığı Galaxy S kullanıcılarının gönlünü almak için çalışıyor. Bunu da, şimdilik sadece Kore'de yayınladığı yeni ROM'u, "Value Pack" ile yapmak istiyor.

Android 2.3.6 Gingerbread temelinde oluşturulan yeni ROM, Android 4.0'ın ve TouchWiz 4'ün bazı özelliklerini Galaxy S kullanıcılarının emrine sunuyor. Bu özellikler arasında yüzle kilit açma, Android 4.0kilit ekranı, video düzenleme aracı ve tadımlık da olsa, TouchWiz 4 var.

Bilindiği gibi Samsung, daha önce, donanımsal özelliklerin yetersiz olduğunu öne sürerek Galaxy S'i Android 4.0 güncelleme programının dışında bırakmıştı. Ama dileyenler, üçüncü parti "custom" ROM'lar yardımıyla Android 4.0'ı Galaxy S'lerine taşıyabiliyor. İşin ilginci ise, bu custom ROM'ların, Galaxy S'te sorunsuz çalışıyor olması.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

samsung'un musterisine verdigi deger

zaten bir daha samsung telefon hayatta almam custom rom yükledim çatır çatır çalışıyor kasma falan yok ama bir daha samsung telefon tv hayatta almam,ilk defa samsung telefon aldım ve sırf bu yüzden pişman oldum,iyi ki zamanında lcd tv yi lg almışım samsung alsaymışım yedek parça ve yazılım problemi olcakmış.

hemen yükledim. teşekkürler samsung.

almanyada yasiyorum ilk telefonumu galaxy s aldim 2 sene kontrat ile... simdi konratim bitti ve yeni telefon alacam bunuda satacam...
bana bu kazigi atan samsungtan yine telefon alirmiyim ???
soruyorum samsung sana.... bi daha yer miyiz ???

Bende 1-2 ay öncesine kadar Samsung kullanıyodum. Arkadaşların yorumuna katılıyorum. Ben sattım kurtuldum darısı herkesin başına.

cevremde en az 20 tane bu telefonu kullanan insan var hepsi hala 2.1 versiyonlu kullanyor ve güncelleme nedir haberleri bile yok yasadiklari yer ise isvicre samsung neden emek verip yazilim yayinlasin ki bu isi anlayan kullanan cok az kisi var onlarda güncelleme beklemeden cikan romarla is görüyor

sony haric alayı aynı durumda.

Samsung markası Elektronikte ve Donanımda liderdir ancak yazılıma önem vermemesi en büyük sorunu. Çünkü yazılımı daha kötü bir donanıma optimize edebilirseniz daha performanslı çalışır.

iPhone, iPad veya iPod Touch alın en az 3 yıl kesintisiz yazılım desteği gelsin. böyle geri kafalılıkla uğraşmayın adamım ;)

iPhone 4s....

Allah 'ım ya , adam çıkmış iphone 4s alın diyor. Benim maaşım o kadar anca yahu.

Allah 'ım ya , adam çıkmış iphone 4s alın diyor. Benim maaşım o kadar anca yahu.
---------------
1000-1200 tl ye 0 4s satılıyor. Yada kontratlı alıcaksan akıllı denilen rakip androidlerle aynı... 100 tl civarı aylık ödeme ile...

Sen de yorum yaz