Galaxy S II için bir iyi bir kötü haber!

Samsung Galaxy S II'yi bekleyenler... Size bir iyi, bir de kötü haberimiz var...

  • Gökay Özbudak

Piyasada büyük ilgi gören Samsung Galaxy S'in yeni modeli Samsung Galaxy S II hakkında bir iyi bir de kötü haber var. Öncelikle iyi haberi vermek gerekirse, telefonun çift çekirdekli işlemcisinin hızının 1GHz'ten 1.2 GHz'e çıkartıldığını söyleyebiliriz.

Daha hızlı ve güçlü bir işlemci birçok Galaxy S II bekleyeni için iyi bir haber olurken, kötü haber de akıllı telefonun çıkacağının biraz daha gecikeceği yönünde. GSM Arena'nın Samsung'daki sağlam kaynaklarından aldığı habere göre, akıllı telefonun çıkışı 6 Mayıs'ı bulabilir. Samsung Hindistan'ın Twitter'dan yaptığı açıklamaya göre ise Galaxy S II'nin çıkışı en az bir ay gecikecek ve akıllı telefon Haziran'dan önce piyasada olamayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

6 yıldır nokia 6230i kullanıyorum. telefonumdan o kadar memnunum ki değiştirmeyi asla düşünmedim. ama artık biraz değişiklik zamanı. o kadar iphone'lar black'ler htc'ler çıktı dönüp yüzümü çevirmedim ama samsung sII aklımı başımdan aldı. benim gibi katı takıntıları olan birini bile ikna ettiyse sII rekor kıracaktır. tek eksiği ekran çözünürlüğü, keşke biraz daha fazla pixeli olsaydı, en azından applecılar susardı :)

Müthiş ya, Galaxy s i elden çıkarıp Galaxy s2 alacam adamlar aşmış Hacı ne diyeyim !

bu telefon için 5 yıl beklerim haydaaaaa :D

Benim cebimde şu anda parada yoktu,Yeğenime alacaktım,iyi oldu,Üniversiteyi kazansın,Haziran sonu gibi alırım inşallah

İşlemci 1.2 olmuş isterse temmuz başı çıksın süpar haber

iphoner 4 den cok daha ıyı bende param olursa galaxy2 alıcam ıphone 5 yaza cıkmaz cıksada turkıyeye 2012 den once gelmez

zaten apple iphone un bir çok parçasını samsung üretiyor(ram ekran vs)

kimse iphone u savunmasın bu saatten sonra en iyisi galaxy s2

Harika haber süper haber... Bende galaxy s var ve bazi appler ozellikle Face appsi beni katil edicekdi.. Ama bu hisla onuda asicam sanirim.. Adi iphone nun butun serileri face apps inde cok hisli ya ondan baska bi iyi tarafi yok gereksiz cürük elmanin..

nedir abi bu her çıkan telefonun iphone ile kıyas edilme durumu. iphone teknolojiden anlamayan insanın oyuncağıdır...

zaten apple iphone un bir çok parçasını samsung üretiyor(ram ekran vs)

kimse iphone u savunmasın bu saatten sonra en iyisi galaxy s2
--------------------------------------------------------------------------------
Samsung'un yaptığıyla Foxconn'un yaptığı arasında bir fark yok Apple'ın gözünde. Ayrıca ekranı üreten de Samsung değil, LG'dır. Apple teknolojiyi geliştirir, patentini alır, sonra herhangi bir taşeron firmaya yollayıp ondan bu parçayı üretmesini ister. Samsung da bu işi yapıyor işte, Apple'ın geliştirdiği teknolojiyi üretiyor. Apple da fabrika açmakla uğraşmıyor böylece.

Beş para etmez

telefon bece 10 numara

6 yıldır 6600 kullanıyorum bende telefonumu değiştirirsem ya I ' le yada II ile değiştiririm. Ama fiyatı uygun olursa, saçma sapan bi fiyat olmazsa..

motorola atrix 4g yi oneririm ben

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play