Galaxy S II için geri sayım başladı!

Samsung, özel ayrıcalıklarla Türkiye'ye gelen Galaxy S II için ön-talep topluyor. İşte adres...

Galaxy S II için geri sayım başladı!

Güney Kore'de pazara sunulduğu ilk ayda 1 milyonu aşan satış rakamına ulaşan Galaxy S II'yi Türkiye pazarına sunmaya hazırlanan Samsung Electronics Türkiye, samsung.com/tr üzerinden ön-talep toplamaya başlıyor.


samsung.com/tr/galaxys2
adresinden yürütülen ön-talep aktivitesi, 10 Haziran 2011 – 20 Haziran 2011 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Proje kapsamında, Galaxy S II'ye sahip olmak için ön-talepte bulunan ve çekilişle belirlenen 222 kişi; "Golden Pack" adındaki özel tasarlanmış paket dahilinde Türkiye'de yalnızca 222 adet getirilen Desktop Dock'a sahip olma ve 6 ay boyunca Samsung 7/24 Sinema uygulamasından ücretsiz olarak yararlanma hakkı elde ediyor. Samsung 7/24 Sinema uygulaması ile kullanıcılara 6 ay boyunca yerli ve yabancı bir çok filmi, diziyi ve çizgi filmi ücretsiz olarak izleme imkanı sunulmakta.

2222 kişiye Silver Pack hakkı

Ayrıca "Golden Pack" almaya hak kazanmış 222 kişi, stok garantili ve kapıda teslim ayrıcalığına sahip olabiliyor. "Golden Pack" hak sahipleri, dilerlerse kapıda teslimat anında kredi kartı ile tek çekim ya da kampanya bitiminde çağrı merkezi tarafından yapılacak satın alma teyidi sırasında yine kredi kartı ile ister peşin dilerlerse de peşin fiyatına taksit ile ödeme yapabilecekler. Bu özel ayrıcalıklara, Golden Pack sahipleri KDV dahil 1.699 TL'ye sahip olabilecekler. Golden Pack hak sahipleri kampanya sonunda, çağrı merkezi yetkilileri tarafından aranarak, satın alım teyidinin yapılmasının ardından kendilerine SMS ve e-posta ile özel olarak gönderilen güvenlik kodunu çağrı merkezi yetkilisine doğrulattıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapabilecekler.

222 kişi haricinde, Galaxy S II ön-talebi için belirlenecek 2222 kişiye "Silver Pack" hakkı sağlanarak, Samsung 7/24 Sinema uygulamasını 1 ay boyunca ücretsiz olarak edinme ayrıcalığı sunuluyor. Silver Pack'in Gold Pack'ten farkı ise, hak sahiplerinin telefonlarını diledikleri herhangi bir noktadan satın alarak, kendilerine sunulan 1 aylık ücretsiz Samsung 7/24 Sinema uygulaması kullanımına hak kazanmaları... Kendisi ile e-posta yoluyla iletişime geçilecek olan Silver Pack hak sahiplerinin, ücretsiz Samsung 7/24 Sinema uygulamasından yararlanabilmeleri için telefonlarını Temmuz ayı sonuna kadar her hangi bir noktadan almaları ve e-postada yer alacak uygulama aktivasyon kodunu uygulama içerisinde kullanmaları gerekiyor. Silver Pack hak sahiplerine kapıda teslimat ve telefondan satın alım hakkı sunulmamaktadır.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Telnolojinin hizina yetisilemiyor. Glaxy s e devam..

hayallerimin telefonu aga..tabi sadece 1 yıllıgına =)
teknoloji anında gelişiyor..

büyük lütuf...

Benim merak ettiğim bir şey var! Bu ön taleplerden anlamıyorum; ön talep formunu doldurunca ne olacak tam olarak? Benden herhangi bir şekilde ücret alınacak mı? Ya da o telefonu almak zorunda mı kalacağım???

1700 tl galaxye verilmez avrupada ucuz dunyanın her yerınde ucuz uygun fıyatta burda 1700 iphoneden fıyat olarak ne farkı kaldıkı

ben sımdı ıphone 5 i beklıycem eylulde cıkıcagı soylenıyor mmuhakkak galaxy 2 ile eşit ozellıklere sahıp olur veya daha üstün olur fıyatta asagı yukarı buna yakın olur

samsung ile applenın kalıtesı aynıd egıl samsungun kasası bıle cok ucuz yapılmıs işcılık yok

galaxy s2 çıksa da galaxy s in fiyatı düşse :)

Çıksın artık beklemekten yoruldum Ayfon 4 kullanıyorum memnun değilim

bütün ithalatçılar milleti kazıklıyor
abd.de 299 dolar olan iphone 4g 32 g.burada 2000.lira.
yani 1700 dolar.
aradaki farka bak.
tabiki ithalatçılar cipte alırlar.villada alırlar.
haksız olan hükümettir.
bu haksızlığı bildiği halde dur demiyor.
demeliki.ya avp.veya abd.deki fiyattan sat,yada TÜRKİYE,ye sokmam.
bak o zaman nasıl 299 dolar,dan satıyorlar.
299 dolar,dan satan abd.ve ab.ülkeleri kar ediyor,bilkom ve benzeri telefon getirenler ise kar,ın kareüstünü yapıyorlar.yani
400 liralık telefon iphone 32 gb.lik burada TÜRKİYE,de 2100 liraya satılıyor.DÜRÜSTLÜK BUMU? EY TELEFONCULAR HARAMDIR milletin hakkını gasp ediyorsunuz.
yazık..
hükümette dur demeli.
birde 3 operatorde aynı..milleti soyuyorlar.

adamlar garantili satış yapıyor sitelerde.ön talepte ne ki

Bugün 03:17 Bizdeki operatörler Amerika ve Avrupa'daki operatörlerin satış adetlerini yakalayamayacakları için o fiyatlardan alıp satamıyorlar ama dediğiniz gibi fiyat farkı çok yüksek ve insan resmen kendini kazıklanmış olarak hissediyor tabii ki... Bu kadar da büyük fiyat farkı olmaz ki...

1.699 bu ne arkadaş.Bizler açlık sınırının en dibine vurmuş insanlarız.Devlet utansın.Yapacak birşey yok.

ben sımdı ıphone 5 i beklıycem eylulde cıkıcagı soylenıyor
--------------------------------------------------
bence sen iOS 5'i bekle....!

İthal edilen telefonların üzerinde hangi vergiler olduğunu araştıran oldu mu??? Acaba fiyatların bu kadar yüksek olmasının nedeni verginin üzerinden vergi alınması olabilir mi :))
Burada durr!! diyecek hükümet değil, daha ürünler gümrükteyken parası cebine giriyor...:)
Lütfen biraz araştırın.....

ıphone 5 fiyatı 2. 500 klwyelısı 1.500 tl galaxy II ise 1. 500 tl

Bazı Avmlerde cihazın teşhiri tanıtımı başladı. Palladium Avea da Cihazın teşhiri var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost