Galaxy S II kullanıcılarına müjde!

Galaxy S II kullanıcılarının merakla beklediği "hediye" için geri sayım resmi olarak başladı!

Galaxy S II kullanıcılarına müjde!

Android'in yeni sürümü Ice Cream Sandwich'in ne zaman Samsung kullanıcılarına sunulacağını merak ediyorsanız, size iyi bir haberimiz var.

Samsung, Kasım 2011'de yaptığı açıklamada yeni Android'in Galaxy S II'lere en geç Mart 2012 içinde geleceğini duyurmuştu. Ve şimdi bu tarih, Mart aynın başı olarak, Samsung tarafından doğrulandı. Ancak operatörlerin kontratlı sattığı telefonlara yeni Android sürümü biraz daha ileri bir tarihte sunulabilir.

Bunun dışında HTC'li telefonlara da yine aynı tarihte Android güncellemesinin gelmesi bekleniyor. HTC, Android 4.0'ı Samsung'a göre daha geniş bir model yelpazesine sunacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

servisler upgrade'de hata alan telefonlarla dolmasında.
Yakın tarihe almaktansa upgrade için disaster seneryolarının iyice test edildikten sonra piyasa sürülmesini tercih ederim.

Samsung un tipik bir satış politikası.Sattığı modellerin arkasında durmuyor.Sat gersi önemli değil.Serviz sıfır hizmet sıfır yeni güncelleme yok.O tarih bu tarih oyala dur.Kesinlikle alınacak telefonlar HTC ve sony ericcson lardır.Son çıkartdığı bir çok modeline bu iki şirket yeni güncellemeleri veriyor.

tabi bizim bu güncellemeyi telefonumuzda görebilmemiz için ne kadar zaman geçmesi gerekiyor orası meçhul. benim telefon 2.3.5'i bile daha 1 hafta önce gördü..

Zaten test ediliyor kac tane Rom deneme sürümü olarak nette geziniyor hic bir sorunuda yok bir halt biliyorum diye yaziyorsunuzda takip ettiginiz okudugunuzda yok S2 icin 1 aydan beri 3 4 tane ics sürüm sorunsuz sekilde piyasada var ama bunlar sizma deneme sürümleri zaten.

iphone alın kafanız rahat etsin, nedir ya bu :)

iphone gerisi yalan. bırakın şu dümen android i zaten cekırdekten sorunlu iphone 2g si bıle hasassıyette en son androıd i miker atar....

samsung sana hastayim s1 ve simdi s2 kullaniyorum harika,şu i phone nasil kullaniyo millet iğren birsey o kucuk ekranda ne goruyor,1ghz işlemciyle neyapabiliyor hic anlamiyorum

Sen de yorum yaz