Galaxy S III çok mu yakınımızda?

Galaxy S II piyasaya sürüldü, Galaxy S III söylentileri hızlandı: İşte herkesi şaşırtan son haberler

  • Zeynel A. Öztürk

Samsung Galaxy S II piyasaya sürüldükten hemen sonra Galaxy S III dedikoduları çıkmaya başladı bile.

Rus blog sitesi mobilereview.com editörü Eldar Murtazin, Apple'ın Samsung'u Galaxy S II yüzünden değil Galaxy S III'ün iPhone 5'e benzemesi yüzünden suçladığını iddia etti. Murtazin, Galaxy S III'ün 2011'in sonbaharında piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Murtazin'in iddiasına göre telefon Galaxy S II'nin ekranından daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olacak. Daha iyi bir kameranın yanında S III, 1.2 GHz ile 1.8 Ghz arasında bir işlemciye sahip olabilir.

CHIP Online yorumu:
Eldar Murtazin'in kaynakları sağlam olabilir ancak Samsung Galaxy S II'nin henüz çok yeni olduğunu düşündüğümüzde, Galaxy S III'ün bu sene çıkabilme olasılığı kulağa pek gerçekçi gelmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

sirf su teknolojiye yetişilmiyor diye 3310 kullaniyorum

daha galaxy S2 yeni çıkıyor. Bu ne hız...

çıkar çıkar abicim bu işler de kim ne kadar Kaparsa

rekabet kalite demek güzel haber..

Samsung telefon almam ne bu arkadaş o kadar para vericem alete hemen eskiyecek oldu başka ?

hayret applefanboys yorum yapmamışlar :)

Galaxy S II bu kadar isim yapmisken bu kadar erken bir model cikartacaklarini ben de sanmiyorum hele bi 10 milyonda bu satsin sonra bu isim altinda 3. versiyon gayet guzel pazarlanir.

Yaziklar olsun su samsunga verdigim paraya. Bize bug dolu lagli galaxyi aldirdilar. Paso root pesinde kovaliyoruz es kaza alet acilmasa bitti isimiz zaten. Adamlar resmen bizi kobay yapti simdi s2 cikti. Galaxylerin fiyati buralarda 280€ düstü.

Daha II'nin yüzünü görmedik adam gibi. :)

bunlar söylenti 1 sene beklemeyin yeni galaxyi

"hayret applefanboys yorum yapmamışlar :)"

Galaxy S var karşıda... Sağlam bir kale...

kaç senelik 3gs im var ama kafam rahat arkadaş :)

Yaziklar olsun su samsunga verdigim paraya. Bize bug dolu lagli galaxyi aldirdilar. Paso root pesinde kovaliyoruz es kaza alet acilmasa bitti isimiz zaten. Adamlar resmen bizi kobay yapti simdi s2 cikti. Galaxylerin fiyati buralarda 280€ düstü.
-----------------------------------------------------------------------

GALAXY S VAR BENDE KURDUM 2.3 Ü F1 DE BİLE YARIŞIR NE BUG U LAG I AZ ARAŞTIR NETİ GERCİ SEN İPHONE SAHİBİSİNDİR GALAXY S SAHIBI AYAGINA YATIP SALLAYANLARDAN =)))

forever nokia 6230i. bluetooth u bile var abisi :)

dell strreak 5 bundan daha iyi..samsungun servisine düşsün bakalım ne hale gelecek,çünkü samsung,un servisleri versiyon atmak dahi bilmiyorlar.
ayrıca dell streak5 ile aynı parelelde dahi değil.fiyatı 1900.lira imiş.
DELL adına yakışır telefon ve ötesini yapmış.ancak,samsung haftada bir telefon çıkartıyor,ehhh işte telefon denilecek tip.DELL,streak 5,e erişemez.
çözünürlükleride aynı... 480x800 ..
fiyatıda az değil..
sağolaasın DELL ..samsung,a 5 çeker.

niye samsung bunu hep yapıyor onca para verip aldığın telefon 6 ay sonra yarı fiyatına gidiyor. her ne kadar nokiayı sevmesemde onların fiyat politikası daha iyi. nokia artık öldü orası başka mesele :)
eylüllde s3 raflarda olur merak etmeyin. 6 ayda s3 s4 bile çıkar

Yabancıların para tuzağı bunlar ismi ne olursa olsun Nokia,Samsung, Apple değişmeyen tek bir gerçek var bizim insanımızın dünyanın parasını verip bu telefonları alması.Adamların politikası şu önce cep telefonu üretiyorlar içine 3 özellik yerine 2 özellik koyuyorlar,sonra 1 telefon daha sürüyorlar piyasaya koymadıkları 3.özelliği o telefona koyuyorlar hatta buna ek olarak ilk modeldeki 1 özelliği de ekliyorlar oluyor yeni model. :) Bizim insanımızda bunları yiyor maalesef bu arada kullandığım telefon Nokia 5130c-2

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play