Galaxy S III geliyor (mu?)

Ne zaman tanıtılacağı yılan hikayesine dönen Galaxy S III hakkındaki bu sızıntı, heyecan yaratacak!

Galaxy S III geliyor (mu?)

Hüseyin Cem Köylü

Mobile World Congress'te ortaya çıkan, Galaxy S III'ün gelecek ay tanıtılacağı söylentisi, bir Samsung çalışanı tarafından doğrulandı. ZDNet Kore'ye konuşan kaynak, isminin gizli kalmasını istedi; yani açıklamaya resmi bir doğrulama gelmiş değil. Tam tersine Samsung, yaptığı resmi açıklamada, ortalıkta dolaşan tarihleri yalanladı ve kesin tarihi kendilerinin, "zamanı gelince" açıklayacaklarını ilan etti...

Samsung Galaxy S III'ün dört çekirdekli işlemciye, 12MP kameraya ve kavisli OLED ekrana sahip olacağı söylentileri dolanıyor, fakat köstebek bu konular hakkında bir yorumda bulunmadı. Cihazın Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile geleceği konusunda zaten herkes hemfikir.

Samsung bu yaz yapılacak olan Londra Olimpiyatları'na sponsor oldu. S III'ün de ilk olarak İngiltere'de ve olimpiyat zamanlarında satışa sunulacağı düşünülüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bir iki yıla evveline kadar, iPhone söylentileri ile piyasa allak bulllak olur, bize de baygınlık gelirdi. Fakat Samsung, bu konuda da liderliğe gözünü dikmiş gibi görünüyor.Zira, Samsung, Apple'ın piyasaya dedikodu yayma politikasının isabetliliğini kabul etmiş, ve kendisi de bu 'Fake' poitikayı izlemeye karar vermiş.

12 megapipisel deniyor ama fotoğraftaki telefonda 8 megapipisel yazıyor sanırım net göremiyorum gerçi:D

"Bir iki yıla evveline kadar, iPhone söylentileri ile piyasa allak bulllak olur, bize de baygınlık gelirdi. Fakat Samsung, bu konuda da liderliğe gözünü dikmiş gibi görünüyor.Zira, Samsung, Apple'ın piyasaya dedikodu yayma politikasının isabetliliğini kabul etmiş, ve kendisi de bu 'Fake' poitikayı izlemeye karar vermiş."

İşte bunları işten anlayan bir insan söyleyebilir diye düşünüyorum. Çok doğru tespit... Ama neticesi güzel...

@ziyaretçi 06.03.2012 18.01

Fotodaki telefon GALAXY S2

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir