Galaxy S III'ten şüpheli foto!

Galaxy S III olduğu söylenen bir fotoğraf daha ortaya çıktı. Peki ama bu sefer gerçek mi?

Samsung'un merakla beklenen ve sır gibi korunan gelecek amiral gemisi Galaxy S III'e ait olduğu iddia edilen yeni bir fotoğraf daha ortaya çıktı. Polonyalı OPDA sitesi, Galaxy S III'e ait olduğu söylenen bir resmi yayınladı. Resim şüpheli gözüküyor fakat cihaz bazı önemli özelliklere de sahip.

Samsung'un, yeni amiral gemisinde dokunmatik panelin yanı sıra, fiziksel tuşun da kullanılabileceğini buradaki haberimizde size aktarmıştık ve resimdeki cihazda bahsedilen bu tuş mevcut. Cihaz, hoparlörü ve menü tuşu biraz daha uzatılmış bir Samsung Galaxy S'i andırıyor.

Galaxy SIII'ün çıkış tarihi ya da özellikleriyle ilgili henüz hiçbir resmi açıklama yapılmadı fakat tahminlere göre telefon, Mayıs sonuna doğru aramızda olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Çıkış tarihi belli oldu ki. 3 Mayıs'da Samsung Mobile Unpacked etkinliğinde Londra'da tanıtılacak.. Ayrıca resim fake çok açık.

fotoğraf düz galaxy s2 yamuk ics fotosunu paintle galaxy s2'nin üstüne
yapıştırmışlar

fotoğraf düz galaxy s2 yamuk ics fotosunu paintle galaxy s2'nin üstüne
yapıştırmışlar

galaxy s1'in aynısı. :)

Tamam üst taraf mecburi olarak hoparlör ve özelliklede webcam icin biraz yer aliyor ama alt tarafi uzatip telin boyutuna artirmaya ne gerek var zaten klasik olarak 1300 ila 2000 mah baterilerin boyutu ayni.
Ben anlamiyorum ics sürümde o tusalara gerek yok. Sony ve Htc onede o tuslari eklemek icin nerdeyse tellerinin boytunu 2 cmden fazla uzatmislar genis ekranli 4 yada 4.4 arasi bir tel sürme sanslari varken umarim Samsung o hataya düsmez 4.7 cok büyük oluyor ve bunuda altta gereksiz alan birakarak yapmaya kalkmaz umarim özellikle sonynin yaptigi tam rezalet.

GALAXY S3 ANDROİD4.0'LA GELECEĞİ İÇİN ORTADA MENÜ TUŞU HALİYLE OLMAYACAK YANİ BU GALAXY 3 DEGİL

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir