Galaxy S3 iddiası olay oldu

Galaxy S3 hakkında internete düşen bu iddia pek çok kullanıcıyı üzdü. Ama gerçek çabuk ortaya çıktı!

Galaxy S3 iddiası olay oldu

Samsung, Galaxy S III'ü tanıttığında cebin 16, 32 ve 64GB'lık sürümler halinde sunulacağını söylemişti. Cebin 64GB'lık sürümü için biraz beklemek gerekiyordu, ancak GSMArena, bir kullanıcının Samsung'dan cihazı piyasaya sürmekten vazgeçtiği mesajını aldığını söyledi. İşte bu iddia, bir anda internette yayıldı ve 64 GB'lık modeli bekleyenler adeta yıkıldı. Ancak durum, Samsung'un yaptığı açıklama ile çözüldü.

İngilterede bulunan Expansys'nin 64GB'lık Samsung'un piyasaya sürülmeyeceğini söylemesinin ardından ön siparişlerin iptal edildiği söyleniyor. Bu durum internette yankı uyandırırken Samsung'dan gelen açıklama, Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümünün aslında ortadan kalmadığını onayladı:

"Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümü, bu senenin ikinci yarısında piyasaya sürülecektir. Cihazın piyasadaki bulunabilirliği ve zamanlama değişebilir ve piyasaya sürülme zamanında belirlenecektir."

Böylece interneti kısa sürede karıştıran söylenti bastırılırken başka bir bilgi daha ortaya çıkmış oldu: Galaxy S III'ün 64GB'lık sürümü, her bölgede satışa sunulmayabilir. 64GB kapasiteli S III'ün nerede satışa sunulacağını yılın ikinci yarısında hep beraber göreceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

64 gb Micro SD taktım S3 'üm 80 GB oldu ne gerek var beklemeye

iddia değil olay birebir gerçek.... ee bu komik alet tipik bir hırsızlık ürünü olursa kimbilir ileride daha neler duyacağız neler.....

paralel ithalat olan modelleri önerir misiniz..1599 tl olan yerler var...

Şimdi şu haberi duyunca HTC one x ve s serisi sahipleri üzülmüyor mudur? Sen gel kullanıcıları mak. 26gb a mahkum et. Ne düşündüler bilmiyorum ama hafıza kartı desteğini cihaza koyma. Al sana 26gb yeter demeye getir. Samsung'u takdir ediyorum bu yüzden, türlü ufak tefek ticari hesapların peşinden gitmedikleri için. Şu samsung s3 ün özellikleri, one x in kasasında olaydı tam benm cihaz olurdu..

1 hafta önce 1.500tl ye aldım garantiyi ithalatçı firma verdi.pek umudum yok ama önemli değil kendim yaparım.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir