Galaxy S3'te sürpriz sorun!

Heyecanla beklenen Samsung Galaxy S3 dün 28 ülkede satışa sunuldu ama...

Galaxy S3'te sürpriz sorun!

Samsung Galaxy S III, 28 ülkede dün satışa sunuldu. Ancak görünen o ki başlangıçta yeni akıllı telefonun sadece tek bir modeli satışa sunulmuş durumda.

Pocket-lint'in bildirdiğine göre İngiltere'de sadece 16GB'lık beyaz Galaxy S III'ü sipariş etmiş olan Vodafone müşterileri telefonlarına kavuşabiliyor. 32 GB'lik beyaz telefonlar ve hem 16, hem 32 GB'lik lacivert telefonlarda gecikme söz konusu.

Vodafone'un açıklaması şöyle devam ediyor: "Müşterilerimizin cihazlarını bir an önce alabilmeleri için Samsung ile yakın işbirliği içindeyiz ve herkese sipariş durumları hakkında bilgi vermek için çalışıyoruz." Gecikmenin sebebi bilinmese de dedikodular lacivert telefonların arka kapağında bir sorun olduğu yönünde.

16 GB'lik beyaz telefon dışındaki modellerin Avrupa'ya ne zaman geleceği bilinmiyor, ancak 2 ila 4 haftalık bir gecikme bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

ben daha önce çakıl mavisi siparişi verdim. ee nolcak. :S bir daha samsung ürünleri kullanmayacam.

Bana göre "DÜNYANIN EN İyi TELEFONU" one x i geçer

sorun neresinde?
sipariş edenler eminim hangi renk ürün alacaklarını biliyorlardı.

Geciksin de iphone gibi şebeke sorununa aman diğer elinizle tutun diyerek amatörlüğü ve yüzsüzlüğü tavan yaptıran bir şirket olmasın. en azından plastik sorunu donanımsal sorun değil

Vodafone, Türkiye'de daha başvuru formu topluyor ve henüz daha bir fiyat açıklaması yok.

Adamlar telefonu daha yeni tanıttı.Neredeyse tüm dünyaya 1 ay içine sunmuş oldular.Nokia ve microsoft ise zaten geride kaldıkları pazarda Amerika dan başka hiç bir yerde telefonu satmıyorlar henüz.Avrupalı bu telefonu hemen alabilecekkken niye lumia ları beklesin?

1999TL gibi bir fiyat bilgisi var ama resmi olarak doğrulanmadı

Sorunun sebebinin arka kapakta kullanılan verniğe karıştırılan bir maddenin dalgalanmaya sebep olduğunu okumuştum. Kusursuz olsun diye ellerindeki tüm mavi kapakları imha edip yeniden üretime geçmişler.

allah iyiliğinizi versin ya :) bu samsunk saçmalığına bakalım daha kaç kişi inanacak...

Geciksin de iphone gibi şebeke sorununa aman diğer elinizle tutun diyerek amatörlüğü ve yüzsüzlüğü tavan yaptıran bir şirket olmasın. en azından plastik sorunu donanımsal sorun değil

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir