Galaxy S3'ün en güçlü 10 rakibi!

Uzun zamandır beklenen Samsung Galaxy S3 size göre değilse, bu 10 alternatifi mutlaka inceleyin!

Bekleyiş sona eriyor: Samsung Galaxy S III, birkaç gün sonra piyasaya sürülmüş olacak. Ancak son teknolojilere sahip bir cep telefonu arayanlar, sadece Koreli üreticinin teklifiyle kısıtlı değiller. HTC, Sony, Apple, Huawei gibi firmalar, yerlerinde saymıyorlar ve onlar da Galaxy S III'e rakip olabilecek telefonlarını ortaya çıkarıyorlar.

Galaxy S III'ün fazlasıyla popüler olacağını düşünüyor ve ondan uzak durmak istiyorsanız, veya onu beğenmiyorsanız çok sayıda alternatifiniz olacak. Galaxy S III'ün en güçlü 10 rakibini galerimizde bir araya getirdik!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Samsung Galaxy S 3'ün o galeride tek rakibi en fazla ADI nedeniyle iPhone olabilir. Bakın kalite,özellik,müşteriye sunduğu avantajlar bakımından demiyorum sadece ADI yüzünden. Yoksa o telefon bi Lg olsa bi Huawei falan olsa maximum satacağı 1 milyondur.

Haha htc one x rakipsiz kalmış demek ki en iyisi htc one x :

ne samsung çakma kopyacı samsumg özellikler kalitesiz dandik

mükemmel karakterde ama tek kaşlı burnunun ucunda ultra mega beni olan dişleri çapraşık vucudu orantısız kara kuru çirkinlik abidesi biriyle kim evlenirse s3'ü de aynı mantık satın alır. size mutluluklar, bizler ip5'i bekleyeceğiz.

tasarım facia. s2 çok daha güzeldi. ayrıca plastik dandik bir kasaya 2000 lira verenin aklına yanayım

@30 May 2012 13:49 Ne ikibini vedafone 16 gb lığını için en ucuz paket 3216 Tl, 16 gb lığın en pahalı paket 4752, 32 gblık pakette en ucuz 3456 en pahalı paket 4896 TL cik... Tasarımı süper olsa ne yazar...

Tasarim olarak begenmiyebilirsiniz lafim olmaz ama su an icin Cinli üretici firmalar hariciki onlarin pazarlama payi cok düsük bu yüzden S3 rakibi yok.
Lg ve Htc ürünler var ama malesef Tegra 3 vidyo oynatma ve oyunda asiri batarya tüketimi var ve isiniyor ayrica cekirdek kullanmada sorunlari var.
Gönül isterki Sony, Moto, Lg ve Htc iyi cihazlar cikarsin rekabet fiyat düsürsün ama malesef üreticiler gec kaldilar heleki Sony gibi eskiden devrim yaratacak ürünlerde korkusuz bir firma malesef 2 sene geriden geliyor.

S3 un reklamlarda hava attigi yuz tanima ozelligini tc one aylar once cikardi fakat reklam yetersiz samsung reklamini iyi yapiyor yahudi kafasi varadamlarda

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir