Galaxy S3'ün güncellemesi yine sızdı

Galaxy S3'ün mutlu sona çok yaklaştığı, bu önemli sızıntı ile onaylanmış oldu!

Galaxy S3'ün güncellemesinin "kararlı" hali sızdı

Galaxy S3'ün Jelly Bean güncellemesi üzerinde bir süredir çalışan Samsung, şimdiye dek güncelleme için kesin bir tarih vermedi. Ancak cesur Android kullanıcılarındansanız, şimdiye dek sızan "en kararlı" sürüm olduğu iddia edilen yapıyı S3'ünüzde deneyebilirsiniz.

İndirmeye sunulan I9300XXDLI5 numaralı yapının Galaxy S3 için şimdiye kadarki en kararlı yapı olduğu söyleniyor. Bunun anlamı, eğer bu yapı final yapısı değilse, güncellemenin son haline oldukça yaklaşmış olması.

Güncellemenin her ne kadar kararlı olduğu söylense de, telefonunuzda onu denemenin cihazınızı risk altına sokacağını ve hatta bozabileceğini unutmayın.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

hadi artik...

Bende Galaxy Nexus Var.2 Aydır Andorid 4.1.1 Kullanıyorum :D :D :D

resmi olarak 4.1 galaxy s3'e gelince gerçekten seviniyor musunuz? o parayı güncellemeleri beklemekten ömrünüz geçsin diye mi verdiniz? ya da cyanogenmod gibi garanti bozucu romlarla uğraşarak? yazık ömrünüze..akılsızlar android telefon alır o kadar diyorum. windows phone alın symbian alın daha iyi. (iphone söylemiyorum çünkü zaten android kullananlar android fanboy oldukları için iphone almazlar)

altı üstü firmalar bi arayüz yazıp bide sisteme entegre edicekler okadar ama 1yıl bekliyoruz güncelleme için, androidinde bu olayı çok kötü

galaxy s3 e güncellememi geliyormuş? hadi ya gelişme var demek ki :)

Bugün gsmarane da okuğum habere göre galaxy ace2 ve galaxy advance için 4.1 Jelly Bean güncellemesi olacakmış

Ben yaklaşık 2 gündür sızıntı kullanıyorum gerçekten harika... samsung 1 numara apple bunu çekmiyor.!!!!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir