Galaxy S4'e büyük doping!

Bu haber, Samsung'un, Galaxy S4'e getireceği daha çok fazla yenilik olduğunu kanıtlıyor!

Galaxy S4'e büyük doping!

Gün geçmiyor ki Samsung yeni bir ürün veya yazılım güncellemesi ile mobil dünyayı şaşırtmasın! Samsung'un patronlarından JK Shin'in Reuters haber ajansına yaptığı bir açıklamada, firmanın LTE-Advanced teknolojisini kullanan yeni bir Galaxy S4 modeli üzerinde çalıştığı kesinleşti. LTE-Advanced normal bir 4G'den iki kat daha yüksek performans sunuyor...

Shin'in yaptığı açıklamaya göre telefon bu ayın sonlarına doğru Güney Kore'deki dükkanların raflarına çıkacak ve üzerinde çok hızlı bir Qualcomm işlemci yer alacak. Akıllı telefon endüstrisinde geliştirilmiş 4G teknolojisini mobil cihazlarında standart olarak sunan ilk üretici olmayı hedefleyen Samsung, bu teknolojinin şu anda Rusya'nın bazı bölgelerinde halihazırda kullanımda olduğunun altını çiziyor.

Bu yeni teknoloji sayesinde standart 4G bağlantısında üç dakikada indirilen bir film yaklaşık bir dakika içesinde çekilebiliyor.

Mobil iletişimin performansının artması güzel, peki biz, yani dünyanın geri kalanı bunun nimetlerinden ne zaman yararlanmaya başlayacak? Shin büyük operatörlerle konuştuklarını, toplantılar yaptıklarını ancak bundan daha fazla bir şey söyleyemeyeceğini belirtiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Pil hakkında bir açıklamanız yok mu?

internetten film indirmek yasak değil mi?????

@19 Haz 2013 14:40 iPhone da paralı belki de :))

Umarım Türkiye'de de satılır 4G geldiğinde kullanabiliriz en azından.

3 dakikada film mi yani Türkiye de böyle bir altyapı var mı 4G gelse bile bize kaç Mbps hızda internet sunulacak 1000Mbps mi bırakın yani bu işleri :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir