Galaxy S4 fırtına gibi!

Galaxy S4, ilk 3 haftasında ne kadar sattı? İşte akıl almaz rakamlar ve yerle bir olan bir rekor!

  • Ender Duman
Galaxy S4 fırtına gibi!

Samsung'un geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüğü Galaxy S4, serinin kendisinden önceki üyesi olan S3'ün satış rekorunu kırmışa benziyor: 26 Nisan'da piyasa sürülen telefondan 10 Mayıs tarihi itibariyle tam altı milyon adet satıldı.

Galaxy S4, Samsung'un açıkladığı rakamlara bakılırsa, ilk üç haftada üç milyon adet satılan ağabeyi S3'ün elinde bulundurduğu rekoru da kırdı. Kore gazetesi Chosun'a konuşan bir firma yetkilisi, "Cuma günü itibarıyla (10 Mayıs) altı milyon birimden fazla S4 sattık. Ay sonu gelmeden 10 milyon barajını aşacağımızı tahmin ediyoruz."

Söz konusu rakamların gerçek satışları mı yoksa sevkiyatı yapılan telefonları mı ifade ettiğini anlamak çok zor. Ancak şurası kesin ki Galaxy S4 inanılmaz bir ilgi görüyor. Telefonun yine S3'e ait olan "100 gün içinde 20 milyon satış" rekorunu da kıracağına kesin gözüyle bakılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Samsung Galaxy S4 kesinlikle en iyi.

s3 varken s4 e yaklaşık 600 tl daha fazla verenlere acıyorum

Bende S3 var ve gidip birde S4'ü kontrol ettim nasıl diye. Menüsü S3'ten berbat, Aynı şekilde şekli de S3 kadar olamaz. Yani S4'e boşa para verilir. S3 işinizi görür en güzel şekilde.

alın alın birde dua edinde bozulmasın cihazınız en kıytırık müşteri hizmetleri hezimete uğratır sizi

8 çekirdekli S4 modelini alanlara acıyorum cidden

Neden acaba?bilmediğimiz bir durumu mu var?

Kafayı yemiş olmalılar.

burada acımaktan bahseden arkadaşlar antutu,benmarch vs test sonuclarını hic mi bilmiyorsunuz. neyin peşindesiniz? bir s3 ile değil note2 ile falan kıyaslasanız anlayacağım da s3 ile s4 kıyaslanamaz.

Alanmemnun satan memnun. Ne konuşuyorsunuz siz? (:s3 ün varsa otur onu kullan ihtiyacın olmayacaktır s4 e. ama s2 den yada farklı bir telefondan geçeceksen gidip s3 almanında bir alemi yok. azdaha bekle zaten düşecek fiyatı. Apple gibi kolböreği değil. Tüketici dostu ürünler bunlar.

Satış sayısının kaliteden daha önemli olduğunu düşünenlerin yaşadığı bir dünyadayız ...

Bilgisayarda iki çekirdeği göremezler tuttururlar 8 çekirdekli telefon diye.. napcan o çekirdekleri çitlicen mı? O işletim sistemi 2 çekirdeği organize edemezken 8 çekirdekli olsa ne yazar çekirdeklerin çoğu yan gelip yatıyor...

habere kahkaha atarak güldüm valla :) teh allam ya :)

çekirdek konusunda dediklerine aynen katılıyorum ortak. Şöyle bi durum da var onu da belirtmek istedim. htc one telefonunu es geçemezsiniz. gerçekten mükemmel bi telefon ve biraz incelendiğinde s4 ten daha kaliteli bi telefon olduğu görülecektir.

Arkadaşlar gerçekten artık nasıl bir dünyada yaşadığımızı anlamıyorum. Her telefon çıktığında daha elindeki eskimeden yenisini alanlar var. Arkadaşım Alıcaksın Nokia nın 200 TL Lik telefonunu yanınada Microsoft Surface Pro al hiç bir derdin kalmaz. Apple mış fasafiso.

Sen de yorum yaz