Galaxy S4 için Android 4.3 sızdı!

Galaxy S4 sahiplerine müjde! Henüz varlığı bile onaylanmadı ama Android 4.3, internete sızdı bile...

Galaxy S4 için Android 4.3 sızdı!

Android 4.3'ün varlığı Google tarafından henüz doğrulanmasa da geçtiğimiz aylarda onun gerçek olduğuna dair sunucu günlüklerindeki girdiler gibi çeşitli belirtilerle karşılaştık. Şimdi ise Galaxy S4'ün Google sürümü için hazırlandığı düşünülen Android 4.3 ROM'u tam anlamıyla internete sızdı ve TouchWiz tabanlı Galaxy S4'lere bile kurulabilir durumda...

Android 4.3'ten sizi heyecanlandıracak büyük yenilikler bekliyorsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Android 4.2'den farklı görünmeyen Android 4.3'te menüler, giriş ekranı ve uygulamaların çoğu, bir önceki Android sürümüyle tamamen aynı.

Android 4.3'ün değişiklikleri, sistemin derinliklerinde yatıyor. Bu değişiklikler arasında yeni uygulama izinleri, optimize edilen Bluetooth desteği, yeni kamera uygulaması var.

Sızan ROM'un tamamlanmaya çok yakın olduğu bilgisi iletiliyor. Yapı numarasında test sürümü olduğunu gösteren diziler olsa da her şeyin çalıştığı söyleniyor. Galaxy i9505'e Android 4.3'ü yükleyebilmek için SamMobile'ın bu sayfasına göz atabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

vay be 5 değişiklik için yeni sürüm.

Türkiye de i9505 mı var sanki

Bu konu önemli.cümleler içerisinde sızmak kelimesini kullanmamak daha iyi.sızmayı fiziksel bir sıvının vücuda sızması olarak uyarlayanların olduğu malumdu.

ha jelly bean ha 4.3 gerek bile yok. Biz 5.0'ı heyecanla bekliyoruz.

değişen ne... millti kandırıyorlar sadece...

inşallah bu seferde kamera donmaz :/ kameraya gşrnce donuyo

ARTIK KİMSE TELEFONUM KASIYOR DEMESİN ÇIKARIN ANDROİD 5.0 ADAM GİBİ YA

an itibariyle nexus a arkadaşım android 4.3 u kurdu über ötesi çalışıyor performansı baya iyi , galaxy s4 için iyi haber 1 hafta içinde 4.3 geliyor htc one ise anlaşamadığı için onlara 4.3 gelmiyor

.Arkadaşlar Vine ve Tango gibi uygulamalarda arka kamerayı açında donuyo haraket etmiyo neden ? (S4)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir