Galaxy S4 mini internete sızdı mı?

Galaxy S4 artık ortaya çıktı. Şimdi sıra geldi S4 mini'ye... İşte internete sızan ilk fotoğraf!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4 mini'den bulanık resim!
Görsel: SamMobile

Galaxy S4'ü de içeren Samsung projesi Project J'den geçtiğimiz aylarda sizlere bahsetmiştik. SamMobile'ın yeni bir raporuna göre Galaxy S4 mini'nin (veya Galaxy S4'ün küçültülmüş bir sürümü) görüntüleri internete sızmış olabilir.

Project J'nin Galaxy S4, S4 mini ve "Project J Active" adında bir akıllı saatten oluştuğu düşünülüyor. Galaxy S4 mini'nin Haziran veya Temmuz ayında tanıtılacağı düşünülüyor. Bazı raporlara göreyse cihaz, S4'ün satışa çıkmasının 1 ay ardından satışa sunulacak.

Galaxy S4, 5 inç'lik Super AMOLED ekrana ve 441ppi piksel yoğunluğuna sahipken S4 mini, sadece 4.3 inç'lik bir ekrana ve inç başına 256 piksel yoğunluğa sahip olacak. Super AMOLED qHD ekranla sunulacağı söylenen mini, muhtemelen çift çekirdekli 1.6GHz işlemciyle gelecek.

Cihazın Android 4.2.2 üzerinde TouchWiz kullanıcı arayüzüyle geleceği kesin gibi. S4 Mini hakkında henüz resmi bir açıklama yok, ancak böyle bir duyuruya çok yakın olabiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ram kapasitesi hakkında bir sızıntı görebilen var mı?

sıktınız artık, bu sızdı sızdırıldı hep aynı terane ( sana demiyorum chip teknoloji firmalarına sesleniyorum. )

S4 mini S3 ten iyi olursa bundan sonra hayatta Samsung almam.

samsung artık ne yapacağını şaşırdı gariplerim....

S4 mini yaz ayinda gelir. S4'un satislarini ve S3'un satislarini birden baltalamak istemezler. S4 mini'de 2 gb ram olur ve fiyati 800-900 arasi olursa kesin alirim S3 ve S4 cok buyuk.

Sen de yorum yaz