Galaxy S4'te bu olmayacak!

Galaxy S3'te olmayıp S4'te olan çok şeyi biliyoruz. Ama S3'te olup S4'te olmayacak bir şey de var!

  • Ender Duman
Galaxy S4: Artık mavi renk yok!

Samsung'un beğenilen Galaxy S serisinin yeni üyesi Galaxy S4, sadece siyah ve beyaz renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak. Serinin daha önceki modeli S3, siyah ve beyazın yanında mavi renk seçeneği de sunuyordu. Ancak telefonun piyasaya sürülmesiyle birlikte ciddi sorunlar baş göstermişti: bazı kullanıcılar, çok daha önceden ön sipariş vermelerine rağmen telefonlarını teslim alamamışlardı. Galaxy S3'de kullanılan mavi renk yeni bir karışım olduğundan dolayı üretim ve tedarikte sorunlarla karşılaşılmış, bazı durumlarda birkaç haftaya varan gecikmeler yaşanmıştı.

Galaxy S4'ün gördüğü ilginin farkında olan Samsung, geçen sene yaşanan sorunlarla tekrar karşılaşıp kullanıcıların beklentilerini boşa çıkarmak istemediğinde, mavi renk seçeneğinden şimdilik vazgeçtiklerini açıkladı. Ancak telefon sorunsuz bir şekilde piyasaya sürüldükten sonra mavi seçeneğin tekrar gündeme gelebileceğini de unutmamak gerek.

16 GB, 32 GB ve 64 GB dâhili hafıza seçeneklerine sahip olacak olan Galaxy S4, 14 Mart'ta New York'ta yapılacak tanıtımın ardından piyasaya sürülecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

aman çok önemli birşeymiş !....

mavisi yoksa almam :p

Mavisini bekliyordum, daha beklemem gerekecek

RENK ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL.MENÜ İÇERİĞİ VE ŞARZ SÜRESİ

şeffaf istiyorum :D

@04 Mar 2013 22:49 Seffaf telefonlar da var ama pil dayanmiyor. Tel in ki yuzu de ekran aslinda. Bİr yuz diger yuzdeki kameranin goruntusunu ekrana variyor. Seffafmis gibi duruyor. Ama yaninda pilli şarj aletleriyle gezmen lazim. O haliyle batarya ne kadar dayanir bilmem. E-ink ekranlar yayginlassa bile aksami zor cikarir gibi.

Arkadaslar bosuna umutlenmeyin s4 yok bende bu aksam reklam videosunu izleyince sok oldum cunku burda film de oynayan bir cocuk o pakette onlar icin bir sey var.soylemedi demeyin ma mafi.

Ya mavi, ya hic :D:D:D

Gri rengide var diye biliyordum

Sen de yorum yaz