Galaxy S4'ten gizemli bir görüntü!

İçeride göreceğiniz cihaz, Galaxy S4'ün ta kendisi olabilir! Ama çok da heveslenmeyin, çünkü...

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4'ten gizemli bir görüntü!

Telefon kameraları ne kadar gelişse de, sızıntılarda karşımıza çıkan cepler her nedense hala son derece bozuk, bulanık görüntülere sahipler. Yukarıdaki karanlık fotoğrafta gördüğünüz cep, iddialar doğru ise 14 Mart'ta tanışacağımız Galaxy S4 olabilir.

Fotoğraftan telefonun bir insanın elinde olduğunu, cihazın bir telefon şeklinde olduğunu söyleyebiliyoruz. Bunlar dışında kayda değer tek şey, muhtemelen ekranda görünen Galaxy IV GT-I9500 metni. Bu model numarası, cebin Galaxy S4 olduğunu doğruluyor olabilir. Dikkatli baktığınızda telefonun S3'e kıyasla oldukça köşeli hatlara, sahip olduğunu, üst ve alt çerçevelerinin ise oldukça ince olduğunu görebiliyorsunuz.

Fotoğrafın tamamen bir Photoshop numarası olması da muhtemel. Bakalım Samsung, şimdiye kadar başarıyla sakladığı Galaxy S4'ü tanıtım gününe kadar korumayı başarabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Hangi karanlık fotodan bahsediyorsunuz?

Fotograf nerde?

Fotoğraf nerde?

Yukarıdaki karanlık fotoğrafı da koysaydınız iyiydi

o kadar karanlık ki görünmüyor :))

haberin sağ tarafındaki s3 modelini tıklarsanız görürsünüz

Az önce renk ayarlarıyla oynayıp telefonu görünür hale getirdim de sanki home tuşu kaldırılmış editörlerin de dedikleri gibi alt ve üst çerçeve baya daralmış genel olarak ekrandan ibaret güzel bir telefon olacağa benziyor!

ilk çıkan kameralı telefonlardan biriyle çekilmiş sanırım foto...

ya ne sizmasi ne birsey arkadaslar. hep ayni numara. yok sizdi uok bilmen ne hep reklam baska bir sey degil.

Mobilden görünmüyor bile

Bugün 14:21 Aynen Bende Indirdim.Renk Ayarlarini Actim Fake'de Olabilir Fakat Gercekse Tasarimi S3'den Cok Farkli Cok ince Ve Cerceveside Yok Gibi Guzel Cihaz Cikarirsa Rakipleri Yine Nal Toplar.Essek Degilya S3'nin Basarisindan Sonra Piyasaya Yeni Guzel Bir Cihaz Cikarir.

Kedidir o kedi...

mr blurrycam bile daha kaliteli çekiyor

3310'a ne zaman kamera taktılar ya??

eger bu gercekten galaxy s4 ise simdiden telefonumu degistirmeye hazirlansam iyi olacak.

Fotoşokun kralını yapmışlar beyler

@04 Mar 2013 21:42 fotoşok değil o photoshop. İşte bu tür insanlar androidi savunuyo!!

@04 Mar 2013 22:29 o da biliyordur muhtemelen öyle olduğunu nedir bu insanları bozma merakı anlamadım gitti insan olun biraz insan herkes hata yapar

Glaxy 3,4, 4 mini, sony z, zl, zl mini. Yenisi piyasaya çıkmadan, daha yenisi konuşuluyor. Ne bu ya, pazardan gömlekmi alıyoruz. Bazı arkadaşlar hemen apple hayranı damgasını yapıştıracaklar ancak, 3,5 yıl 3gs kullandıktan sonra yeni iphone5 e geçtim. Ve izlenimim gerçekten olağan üstü ekran görüntüsü ve kamera performansı oldu. Yeni geliştirdiği kulaklık da çok iyi. Yeni telefon almak için uzun süredir teknoloji sitelerini takip ediyordum, acaba iphone dışında bir ürün geçebilirmiyim diye ancak yenilerininde iphone fiyatına yakın çıkacak olması, bildiğine devam dedirtti ve iyiki de öyle olmuş.

Sen de yorum yaz