Galaxy S4'ü geride bırakacak F serisi geliyor

Samsung, Galaxy S4'e bile toz yutturacak yeni Galaxy telefon serisi üzerinde çalışıyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4'ü geride bırakacak F serisi geliyor!

Samsung'un en üst seviye Galaxy S serileri bile sizi tatmin etmiyorsa, firmanın üzerinde çalıştığı iddia edilen yeni "Galaxy F" serisi iştahınızı kabartabilir.

ETNews'un "sektör kaynaklarına" dayandırdığı haberine göre Samsung, daha da üst seviye "super-premium" ceplerini Mart 2014 için hazırlıyor. Siteye göre sözkonusu kaynaklar, Samsung'un senede iki amiral gemisi cep tanıtmasını yeterli görmüyorlar.

Galaxy Note 3, Galaxy S4 gibi ceplerde kullanılan plastik, çoğu kez "ucuz" görünmeleri ve elde bıraktıkları "ucuz" hissiyat nedeniyle eleştirilmişti. Galaxy F serisinin ise aksine tamamen metal bir gövdeye sahip olacağı söyleniyor. Aynı HTC One, iPhone 5S gibi rakip ceplerde olduğu gibi.

Galaxy F serisindeki ilk cihazın özellikleri, iddiaya göre sekiz çekirdekli Exynos işlemci ve 16 megapiksellik kamerayla gelecek. Cihazın ekran boyutu, çözünürlüğü ve fiyatı konusunda ise herhangi bir bilgi yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

en sonunda kaliteye doğru gidiliyor

biz hep lüks peşinde koştukça daima üreticiler kazanır..

samsung geçmişin ünlü sony nin marka olarak yerini aldı. ancak telefon konsunda nokia gibi davranmaya başladı, son ürünler güncel ve işlevsel olsada aradaki diğer modellerde gereksiz çok seçenek, kullanışsızlık veya gereksizlik hatta bazı modellerde düşük kalite. Nokia da büyük bir firma olunca müşterisini küçük görmeye başlamıştı. müşterinin tek parasını kapmak için yapığı dışı seni içi beni yakar telefonlar onun sonunu getirmişti. müşterinin asil ruh halini, kesin memnuniyetini önemsemeyen sonunda yok olur. Bu konularda en iyisi apple, 2.si htc (samsung kadar üstün teknolojik ara-yan parça desteği olmasa da fikir olarak sürekli gelişiyor, prensipte düzeliyor) 3. sü samsung dur. en iyi tlf şimdilik s4 olabilir ama samsung cep telefonu öngörülü ilerdeki pozisyon politikasında 3. dür. o da büyümenin getirdiği sarhoşluk ve müşteriyi hafife almanın hatalrını yapmaya başladı. en son olarak nokianın alımı, microsoftun başına bela olacak bir karar olacak, 41 megapikseli cebe koymak hangi akılsızın işi olabilir. bu sadece en üst düzey ve işelmcisi hafızası buna uygun cihazlarda kuulanışlıdır. sadece sükse yapmak için teknolojik entrikalar dibe batırır. büyüksün apple, ram yarışına bile girmeyip en iyi ve en gerekli olanı tam tamına ihtiyacımıza göre ekliyor bunu görmek için steve jobs olmaya gerek yok.

@26 Eyl 2013 12:35 sen ne diyo la rahatsız :)

sağlamlık çok önemli

Samsung o zaman sektörün tekeli olur. Hep şikayetçiydim dandik cihazlardan...

Sonucta adi samsung birseyy degismez

Sonucta adi samsung birseyy degismez Ziyaretçi (Mobil) Bugün  13:27 adi olan sensin daha iyisini yapta görelim Apple fanbotu...

Rakipler bu sefer fazla zorlanıcak gibi görünüyor

desenize yeni plastik çöpleri geliyor....

üstünde samsung yazdıktan sonra altın kaplamalı olsa ne farkederki...

Metal gelecek yazıyor millet hala plastik geliyor diye yorum yapıyor yazıyı sadece başlığını okuma bide içini okuda yorum yap

Ben de hem android hem iOS cihaz kullanıyorum ve uygulama geliştiriyorum. ancak bu 4-8 çekirdek olayı kandırmaca söyleyeyim. Birçok işlemcide yaptığım testte hep aynı sonucu aldım. Android işletiim sistemi işlemleri 8 çekirdeğe eşit miktarda bölemiyor. Hep 1-2 çekirdğe sonuna kadar yüklenilip sonra azar azar dağıtıyor. 6-7-8. çekirdekler neredeyse hiç kullanılmıyor. KAsma da bu şekilde ortaya çıkıyor.

harbi bunlar galaxy olmuş döne döne kafayı bulmuşlar...

metal olsa ne olur plastok olsa ne olur maymun gibi telefon yaptıkan sonra tipsiz kardeşim çok biçimsiz bu galaxyler.

Samsung anca ZTE'ye toz yutturur... Apple+LG+Nexus+Huawei+Nokia=Samsung'un işi bitti!

samsung'a çöp diyen çöptür...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play