Galaxy S4'ün duvar kağıtıları burada; indirin

Galaxy S4'ün HD çözünürlüklü duvar kağıtları, zil sesleri ve fazlası, şimdiden ortaya çıktı! İndirin

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S4'ün duvar kağıtıları ve fazlası!

Galaxy S4'ün piyasaya sürülmesine az bir zaman kala telefonun duvar kağıtları, zil sesleri ve S-Voice işlevinin APK dosyası internete sızdı.

Yaklaşık bir ay sonra mağazalardaki yerini alacak olan Galaxy S4'ün içerikleri internette şimdiden dolaşmaya başladı. Bunlar arasında bulunan 1920x1920 çözünürlüklü, AMOLED ekranların üstün renk görüntüleme özelliklerini öne çıkaran 7 duvar kağıdına galerimizden ulaşabilirsiniz.

İnternette dolaşmaya başlayan S-Voice işlevine ait APK dosyası ise onu Android 4 ve üzeri yüklü root'lu herhangi bir cepte kullanmanıza izin veriyor. S-Voice, telefonunu dokunmadan, sesle yönetmeyi sevenlerin faydalanabildiği bir "dijital asistan" işlevi. İşlev, yazılımsal zenginliğiyle öne çıkan Galaxy S4'te daha da güçleniyor.

Ortaya çıkan zil sesleri arasında OGG biçiminde uyarı, alarm ve zil sesleri bulunuyor. Galaxy S4'ün zil seslerini bu adresten indirmeniz mümkün.

Galaxy S4'ün full HD duvar kağıtlarına ulaşmak için galerimizde tıklayın!

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ilk alanlardan olacam insallah

Ya herşey belli diyorlar bilgi yok. Ne zaman çıkacak fiyatı ney bilinmiyor. Sadece ön talep toplanıyor. Bir ara cihazı söküp maliyetini buldular. Adam bize maliyetiyle satmayacak herhalde. Bide dolar üzerinden ABDdeki kontratlı satış fiyatı verildi. Türkiye'deki fiyat hakkında bilgi yok. Bide söylenti var telefonun kademeli satışa sunulacagı. Yani önce 16gb 1 hafta sonra 32 GB gibi... Şu yazdıklarım hakkında bir haber yapında ögrenelim. Telefonu sattım bunu alacam diye.

bir ay oldu bunlar verileli. bir aydır kullanıyorum. daha yeni mi öğrendiniz :D

24 Mayısta 1999 Tl İle Satışa Sunulacak. Bilginize.

12:45 Vodafone musun, Turkcell misin?

lg opt g pro nun ın full hd ips ekranı amoledi fena patakladığı yazılıp çiziliyor. s3 ekranının felaket derecede kalitesiz ekranı sonrası s4 için çok umutlu değilim.

Turkcell ile süper olacak internet hızlı telefon hızlı süper

bunlar note 2 de var zaten

bunlar note 2 de var zaten s4 e özel ?

24 mayis diyen kisi bira atmış. Antalya terracitydeki samsung'a 29 nisanda gelicek afişleri var.

İnatla Galaxy Note3'ü bekleyeceğim. Bu da güzel ama.

Sen de yorum yaz