Galaxy S4'ün iki yüzü!

Galaxy S4: Artıları da var, eksileri de var... Tüm bu artı ve eksileri, teker teker listeledik!

  • Ender Duman
Galaxy S4'ün iki yüzü!

Samsung'un amiral gemisi modelinde karşımıza bir yandan harika teknolojiler ve uygulamalar çıkıyor, bir yandan da can sıkıcı sorunlar...

Galaxy S4 çok iyi bir telefon ama bizi rahatsız eden bazı noktalar da var. Sizler için hazırladığımız değerlendirmemizde, S4'te harika bulduğumuz 7 noktayı ve rahatsız eden diğer 7 noktayı listeledik. 

Şimdi hiç vakit kaybetmeden buraya tıklayın ve Galaxy S4'ün 7 artısını ve 7 eksisini içeren değerlendirmemize göz atmaya başlayın.

Tıklayın: Galaxy S4'ün 7 artısı, 7 eksisi...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bence eksileri noktasında tek gözle görülen 9gb alan sunması. İlle de metal isterim demiyorsanız zaten sıkıntı yok. Ve bahsi geçen sensörlerin kullanımı da güncellemelerle hallolur şeyler. Bence gayet güzel bir telefon. Ios'un kasvetli ve özgürlük düşmanı havasına karşın, olabildiğine özgür android dünyası ve samsung. Güzel.

@13 Haz 2013 01:22 kasvet ne demek acaba tdk arkadaşım?

@15 Haz 2013 15:54 Kasvet: sıkıntı demek. iOs'un sıkıntılı ve özgürlük... demek istedim sevgili tdk arkadaşım. bunu anlamayacak değilsin ya(!). latife yaptın herhalde.

yani bu komik ürüne iki yüzlü bir plastik çakması mı demek istiyorsunuz?...

Siz değil miydiniz iPhone 5' e karşı Galaxy S4' ün kıskandıran 9 ayrıntılı özelliğini yayınlayan dergi sitesi?

Sırf işlemcisi için aldım (umarım GeekBench doğru test yapmıştır :D)

Evet ekranin hertarafi ölü pikselli ve kasanin hoparlor yeri yapiştirilmamiş ayrildi ayrilacak gibi duran varken bu tlf alinmaz 3 gun kullandim zor kurtuldum hemde ayni sorunlar icin zarar edip degistirmeme ragmen .... bunlari gorunce s4 e sukertmemek mumkundegil.

Galaxy s3 vardi 5 ayda pilastikleri gazindi.ama iphone 4s kullandim hic bir cizik yok.pilastik degil!!!.

Android yalan arkadaşlar 1gb ram ile çalışan bilgisayar bile daha stabil ki macbook air 2 gb ram 1.6 ghz çift çekirdekli işlemci gerisini siz düşünün

@17 Haz 2013 15:31 Herkeste aynı kelime Stabil... Yani kararlılık... Siz telefonda ne yapıyorsunuz bilmiyorum fakat, ben arama yapıp, mesaj yazıyorum, oyun oynuyor, fotograf çekiyor, internete girip, müzik dinliyorum. Kimi zaman navigasyonu açıyorum. Bunları yaparken de kararlılığından bir şey kaybetmiyor telefon... Siz telefonla ne yapıyorsunuz da, telefon kararlılığını yitiriyor...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play