Galaxy S4'ün "video incelemesi" sızdı!

Galaxy S4 olduğu iddia edilen bir cebin videosu, sonunda internete sızdı! İzleyin...

Galaxy S4'ün "video incelemesi" sızdı!

Galaxy S4'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflardan sonra şimdi de aynı cebin yer aldığı bir video internete sızdı.

Cihazın yakından incelendiği videoda Galaxy S4'ün önceki sızıntılarla uyum göstermesi dikkat çekiyor. 5 inç'lik ekran, daha ince bir ekran çerçevesi dikkat çeken detaylardan. Bununla birlikte ekranın kenarlarının inceliği, Samsung'un Twitter'da yayınladığı fotoğraflardakinden daha ince görünüyor. Cebin kullandığı arayüz ise şüphesiz Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzü.

Videodaki incelemeyi yapan kişi, cihazın arka tarafını da gösteriyor. Görünen cebin Galaxy S4'ün Çin sürümü olma ihtimali var. Bunun yanında tamamen sahte bir ceple de karşı karşıya olabiliriz.

Videoyu izlemek için buraya tıklayın!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

olsa olsa cın cakması olur bu

video bana pek inandırıcı gelmedi cihaz akıcı bir şekilde çalışamıyor. ekranı büyütülmüş özellikleri kırpılmış çin yapımı s3 çakması bir telefon gibi duruyor...

kesinlikle çakma çünkü aşırı kalın..

S4 bombası erken patladı. Eğer ürün gerçekten bu ise çirkinlik abidesi olur. HTC one ve Xperia Z ile baş edebilmesi oldukca zor görünüyor. En şık tasarım gerek aleminyum gözde ve gereksi dizayn ile HTC one öne çıkmış gibi görünüyor. iphone5 in başına gelen S+ ün de başına gelecek galiba. Ürünlerin satış rakamları arttıkca yeni nesiller daha muhafazakar tasarımla geliyor galiba.

Bu ne yav 1212 basiyor 5 saniye sonra algiliyor telefon bu kesinlikle cakma

Bence çok saçma öncelikle samsung aynı tasarımı s4te kullanmayacaktır ayrıca videoda goruyoruzki sistem özelliklerinden hiç bahsedilmiyor sadece ana ekranla menu geçişi var birde touc tuşlar ve gördüğüm kadarıyla sayfa geçişleri hiç akıcı değil bence Tamamen bir aldatmaca samsung bu işi çok iyi yapıyor.. Standart bi ev kadını bile iki günde aynı yemeği yapmaz..

s3 kullaniyoeum ve s4 u bekliyordum fakat video yu gordumki arama kismina tiklayinca o gecikme sorunu halen devam ediyor. Rehber e tiklayinca ki sure de ayni s3 gibiyse s4 almayi dusunmiyecegim gibi gozUkuyor. beni tek cezbeden kismi kenarlarini kalinlastirmislar aliminyum olan yer daha hos gozukuyor gerisi s3 ile ayni ozetle s4 yerine degistiriceksem note 2 alirim

Bu telefon S4 ise Samsung'un vay haline. Tamamen taklit, S4 bunun en az 5-10 katı hızlı olacaktır.

samsung özgün bir tel yapayım demiş ve ortaya bu çıkmış hahaha....Appleya dua et sayesinde bu kadar byüdün.

telefonu videolarda bile ilk kez görenler bundan daha iyi olacaktır diyor. hangi mantık doğrultusunda bu kanıya vardınız? müneccim msiniz? bilmediğiniz şey hakkında yorum yapmaya bayılıyorsunuz. bu video gerçek veya sahte olabilir. yaptığınız her yorum bu telefon piyasaya çıkıncaya kadar doğru değildir. amaç bu haberin altına boş ve gereksiz yorum yapmaksa bu işte çok iyisiniz.

Tip olarak s3 ten pek farklı olmaz diye düşünüyorum buda benim için hayal kırıklığı, htc öne ve lumianın tasarımlarından sonra çok itici.

arkadaşlar dikkat ettiyseniz ürün çift hatlı ğibi taklit oldugu kesin ürün bana ğöre orjinal degil baya uzunlamısana büyükya note 2 ler enliydi buda uzunlamasına bençe reldeki telefonalara devaM ŞİMDİLİK

bu telefon mu tablet mi?

Bu telefonla piyasaya çıkarsa samsung vay haline bence bu operatör için bundan çok daha iyi olmalı orjinmal s4 ayrıca tasarım olarak güzel ancak malzeme kalitesi giriş seviyesi bir telefon gibi plastik sony cam htc ve apple alüminyum kullanırken samsung bunu kullanırsa kötü.ayrıca düzgün bir ses ve kameraya ihtiyacı var ses en yüksekteyken çok bozuluyor

Tasarım denince şahsen ve de çoğu kişinin aklına Nokia Lumia Serisi gelmektedir.Özellikle Nokia Lumia 920 ki bende onu kullanıyorum.Bir telefonun her ne kadar teknik özellikleri iyi olsada tasarımıda önemli.Bu konuda Samsung başaramıyor.

2 gün daha sabredip aslını görelim, böyle resmi olmayan tanıtımlara inanmayın arkadaşlar

s3 ün çakması bu cahil arkadaşlarım benim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir