Galaxy S5 Active'den sızıntı var!

Gerçek olup olmadığı tartışılan telefon, kendini internette canlı canlı işte böyle gösterdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S5 Active'den sızıntı var!

Samsung Galaxy S5, su ve toza dayanıklılık özellikleriyle geldiğinden, bu sene yeni bir Active modelinin tanıtılmasına şüpheyle bakıyorduk. Ancak Galaxy S5 Active, internette ortaya çıkan videolarda kendini göstermiş olabilir.

Videoda görünen telefon, geçen senenin Galaxy S4 Active modeline birçok yönden benziyor. Sudan korumaya yönelik arka kapak ise dikkat çeken değişiklikler arasında. Samsung, bu kez Active modelinin teknik özelliklerinde kısıntıya gitmemiş görünüyor. Sızıntıya göre telefon, 16 megapiksellik bir kamera ve kalp ritmi sensörüyle geliyor. Videoyu yayınlayan TK Tech News'a göre ekran, 1080p'den daha keskin bir görüntüye sahip, ancak Samsung'un Galaxy S5'tekinden daha iyi bir ekran kullanma olasılığı bizce düşük.

Telefonun ön yüzündeki fiziksel düğmeler, yerlerini koruyorlar. Videoda görünen modelin, üretim modeline ne kadar yakın olduğunu tahmin etmek ise güç.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Ilk fotografta da tizenli samsung olabilir mi?

malzeme kalitesi daha tuşlardan belli (kalitesiz plastik) , ayriyetten galaxy s5'te su geçirmez ve bitek orta tuş butonlu , bunu almak ahmaklıktır , kısaca samsung yine olmamış

Ooo oo aylardır bir telefon ne kadar tipsiz olabilir diye düşünüyordum ve birden karşıma s5 active çıktı. İşte bu kadar tipsiz olabilir, bir telefon ancak bu kadar tasarım özürlü olur. Evet bu kadar olur. Bundan dahası çıkarsa eminim ki yine bir galaxy s serisinden çıkar.

Vallaha bu ne arkadaş bir model çıkartta insanlar alışsın yok mini yok normal yok active yakında megasını çıkartır samsung . Bir iphone olamıyacaksın samsung

S5 den bile çirkin

zaten s5 su geçirmez deilmiydi bunu yapmaya ne gerek var?

Görünümü s5 sen daha iyi ;D

bana klon gibi geldi

Sen de yorum yaz