Galaxy S5 bu çalışmadaki gibi olabilir!

Galaxy S5'in nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, bu çalışma size bir ipucu verebilir!

Galaxy S5 bu çizimdeki gibi olabilir!

Samsung'un Galaxy S4'ün devamı olacak bir amiral gemisi üzerinde çalıştığını tahmin etmek zor değil. Peki ama bu cebi öne çıkaran özelliği ne olacak, Galaxy S5 nasıl görünecek?

Galaxy S5'ten sızan herhangi bir görüntüye henüz sahip değiliz, bu yüzden ancak gelen bilgilerden yola çıkarak onu hayal edebiliyoruz. Samsung'un son zamanlardaki bükülebilir/kavisli cep trendini takip edeceğini düşünen Techradar da önümüzdeki sene tanışacağımız Galaxy S5'i yukarıda ve aşağıda gördüğünüz gibi hayal etmiş.

Telefonun eğimli olmasının faydaları konusunda şüpheli olsak da, çift hoparlörlü hayali tasarım bizi etkilemeyi başardı. Bakalım Samsung'un tasarımı, bu hayali çalışmaya ne kadar benzeyecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

chip haber editörüne sormak istiyorum, bu bir haber mi? birinin varsayımlarına, hayallerine dayanan haber olur mu? madem haber yok, çok sık haber yayınlamazsınız. zamanımızı neden çalıyorsunuz?

@25 Kas 2013 14:47 iphone prototip haberleri çıktığında neredeydiniz?

olsun da cebe hiç sığmasın..

galaxy s5 in böyle olacağını tam olarak bilemem ama bildiğim kesin bir şey var ki o da yeni bir plastik çöpü olacağı kesindir....

@25 Kas 2013 15:48 asıl sensin iSheep...

@25 Kas 2013 15:48 Bu yorumu yapana bir kaç tel bir kaç tahta ve bir miktar boncuk versen abaküs bile yapamaz ama yine de başkasının emeğine ve teknolojisine çöp der.

@25 Kas 2013 15:48 Sen plastik degilsin ama yine de bir çöpsün?

@25 Kas 2013 15:48 plastik çöpümü :D:D sen nasıl bir telefon kullanıyorsun çok merak ediyorum. iphone vb metal olunca ne değişiyor çok merak ediyorum 1-2 + nın yaınında birsürü - si var. Hem plastik olmasından dolayı ne tür bi sorun yaşıyorsunuz anlamış değilim :D isheeppp

@25 Kas 2013 15:48 Size katılıyorum. İşte bu yüzden Lumia 925

@grezimonk herkes kendi zevkine göre telefon alıyor. kendi ihtiyacına, kullanımına göre. Ne siz Apple kullananlara kazık yiyor tarzı şeyler diyebilirsiniz, ne de biz size kalitesiz mal kullanıyor diyebiliriz. Herkesin beklentisi farklı, saygılı olun..

@25 Kas 2013 22:20 ne kaliteli malı... en adi Çin markasından bile kalitesiz mala tapıyorsunuz iyi tapamayanı çarpıp öldüren iPhone için kendini parala...

@25 Kas 2013 15:48 kardeş 2. model olucak biri plastik biri metal kasa haberin ola

LG G Flex çakması gibi olmuş

lg gflexin çakması oldu bu model resmen

Çöp diyen iphone almş memnun kalmamş millette alsn diye s5 e hiçbir özelliği kesinleşmemişken çöp diyo :D katılıyorum İSheep

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir