Samsung Galaxy serisinin 5. nesil mucizesi

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkileyen Samsung Galaxy S5'i yakından tanımaya ne dersiniz?

HDR zengin tonlar ve fazlası!

HDR zengin tonlar ve fazlası!

HDR zengin tonlar

HDR zengin tonlar sayesinde fotoğraflar daha canlı ve renkli olacak! Fotoğraf veya video çekerken, karşıdan gelen güçlü ışık yüzünden fotoğraflar ve videolar karanlık çıkar. İşte bu noktada devreye Galaxy S5'in HDR özelliği giriyor. Çekim yaparken, doğal ışığın ve renklerin hem canlı hem de net olarak nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.

Kalp atış hızı sensörü

Ar-Ge çalışmaları sırasında da sağlıklı yaşam trendini hatrı sayılır derecede hesapta bulunduran Samsung, Galaxy S5'i doğaya ve sağlıklı yaşama uyum sağlayabilecek şekilde tasarladı. Telefonun arkasındaki kalp atış hızı sensörü sayesinde, kalp atış hızı doğrudan telefondan ölçülebiliyor. Hemen belirtmekte fayda var; bu ölçümü doğrudan sağlayan ilk akıllı telefon Galaxy S5!

En hızlı ağ deneyimi

Tek bir objektifle sınırsız olasılık var! Download Booster teknolojisi sayesinde, benzersiz bir ağ deneyimi sunmak için LTE ve Wi-Fi bağlantıları aynı anda kullanılabiliyor. Yani uzun lafın kısası; yaklaşık %80~90 ekstra ağ hızından faydalanmak mümkün!

Toza ve suya dayanıklı

Samsung Galaxy S5'in doğaya ve rahat kullanıma son derece uygun olduğundan bahsetmiştik. IP67 sertifikasına sahip olan Galaxy S5; tere, yağmura, sıvılara, kuma ve toza dayanıklı olduğundan her türlü aktiviteye karşı hazırlıklı ve tam korumalı!

Mavi, siyah, beyaz ve altın renk seçenekleriyle piyasaya sunulan bu akıllı telefonun arka yüzeyi de fazlasıyla ergonomik. Yeni Samsung Galaxy S5, 5.1 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED ekrana sahip. 2800 mAh bir batarya ile çalışıyor; yani yaklaşık 1 saat içinde tamamen şarj olabiliyor, kullanıcılarına daha uzun konuşma süresi sunuyor. Gerek yazılım gerekse donanım özelliklerine göre Samsung S5, bu yılın en gözde telefonu olma yönündeki iddiaları destekler nitelikte. Satın almak için http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s5 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz