Galaxy S5 Mini, çok da "mini" olmayacak!

"Mini" dendiğinde aklınıza ne geliyor bilmiyoruz ama Galaxy S5 Mini'nin gelmeyeceği kesin gibi!

  • Ercan Uğurlu
Galaxy S5 Mini, çok da "mini" olmayacak!

Samsung'un yeni minisi Galaxy S5 Mini o kadar da mini olmayacakmış gibi görünüyor. Buna ilişkin yeni bir ipucu daha ortaya çıktı. Galaxy S5 Mini ile ilgili daha önce de ortaya atılan ekranına yönelik iddialar böylece biraz daha netlik kazanmış gibi görünüyor. SM-G800F kod adıyla adlandırılan Galaxy S5 Mini, evleaks'in yayınladığı fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi, 4.5 inç boyutunda bir ekranın sahibi olacak.

Hatırlayacak olursanız Galaxy S4 Mini 4.3 inç boyutundaydı. Cep "mini" olarak adlandırılmasına karşın iPhone 5S'in 4.0 inçlik ekranına göre daha büyük boyuttaydı. Şimdi "mini" boyutunu 4.47 inçe terfi ettirecek olan Samsung, böylece "mini" tanımını da baştan tanımlayacak gibi görünüyor. Diğer yandan Galaxy S5'in ekranının da 5.1 inç olduğunu da hatırlamakta fayda var elbette.

Galaxy S5 Mini'nin ekranının 720p destekli olacağını da söyleyelim. Dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemciyle çalışacak cep, 1.5 GB RAM ve 16 GB hafızayla gelecek. Bunların yanında 8 megapiksel kamerasıyla da amiralleri pek aratmayacak gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Bu ne samsung sevdası ya ???

Bunlar mı amiralleri aratnayacak özellik(!) z1 compact ezer geçer.

Bir Çöp daha geliyor..kullanılacak malzemelere yazık

Miniler yaramaz

Yine çirkin yine çirkin

@08 May 2014 15:11 ayfan cevabı

fiyatıda 1500 tl olur gene.

normalini alırım daha iyi

bari snapdragon 600 koysalarmış işlemciyi bi çok firma aynı şeyi yaptı 400 kullanıyor inatla anlamadım

Sanırım chipin sorunu bu..sabah yapılan yorumlar akşam geç saatlerde onaylanıyor ..Haliyle konu yorumsuz kaldığı için bir yorumcunun başka yorumdan etkilenip fikirdeşme tartışma yorum paylaşma imkanı olmadığı için yorumlar akşama kadar onaylanma sürecinde kaldığından o saate kadar bir aktivite olmuyor sayfalarda...epey bir zaman ölü şehir havasında kalıyor bu site

s4mini alırım daha uygun fiyatı ekran hariç özellikleri aynı

Sen de yorum yaz