Galaxy S5 satışları, 10 milyonu aştı!

Galaxy S5'in bugüne kadarki satışları, daha önceki Galaxy S'leri yakaladı mı?

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S5 satışları, 10 milyonu aştı!

Yeni bir rapora göre Galaxy S5, Samsung'un bugüne kadar en çok satan akıllı telefonu olmayı şimdiden başardı.

Güney Kore merkezli Hankyung'un iddiasına göre Galaxy S5 satışları, 10 milyon birim sınırını aştı. Ancak bu rakamın aynı önceki Samsung ceplerinde olduğu gibi, tüketicilere satışları değil, sevkiyatı temel aldığını söylemekte fayda var.

Galaxy S5, 10 milyon sevkiyata sadece 25 günde ulaşırken selefi Galaxy S4, bunu 27 günde başarmıştı. Galaxy S3 aynı kilometre taşına 50 günde, Galaxy S2 5 ayda, Galaxy S ise 7 ayda ulaşmıştı. Şu an 125 ülkede satışta olan Galaxy S5'in toplam 60 milyon satış yapan Galaxy S3'e ve 40 milyon satış yapan Galaxy S4'e yetişip yetişmeyeceği merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

O tipsiz şey nasıl o kadar satabiliyor aklım almıyor. Kullanılabilirlik o dev ekranla 0, tasarım desen klasik Çin malı, malzeme kalitesi desen uyduruk plastik. Ayrıca satışlar 10 milyonu aştı demişsiniz sonra da sevkiyatı temel alıyor satışları değil demişsiniz. Kafanız mı güzel kimi kandırıyorsunuz Samsungdan aldığınız parayla.

2200tl verip aldım memnunum. gerçekten hızlı ve akıcı maddi durumu iyi olanlara tavsiye ederim içinde bir çok uygulama var her şeyi karşılıyor. 1 saat 58 dk film izledim şarj sadece %17 gitti ve internet üzerinden izledim samsung kendi uygulaması var. müthiş bir şey.

Ben şahsen yalan olduğunu düşünüyorum.

çöp satsa millet alıyor .. lg sony htc varken milletin tercihi olmayı başarıyor işte

telefon satışının yıl geçtikçe arttığını varsayarsak s3 kadar populer olamayacak.

Tüketicilere satış değil sevkiyat samsung hep göz boyama peşinde

Hiçbiri s3 u geçemez çünkü ilk farklı tasarım olarak o çıktı ondan sonrakiler aynı tasarım ama maalesef ki bukadar satan telefonu desteği 2 güncelleme sonrası kestiği için samsung dan nefret ediyorum ama piyasada daha kalitesi yok maalesef

bu kadar saçma sapan bir telefonu alanın aklına yanayım. ufak tefek şeyler hariç s4 ün üzerine konulan hiç bir şey yok.

4 milyon kadar anca

Aevkiyat talebe gore yaoilir. Kimse durduk yerde s5 siparisi vermez.

@14:54 piyasada daha kalitelisi yok mu? Kardes apple diye bir markanin varligindan filan haberin yok herhalde hani iphone 4s 5s bi seyler hatirlatiyor mu sana

sony xperia z1 ve z2 varken bunu alanın aklı yok bence

Galaxy S5'i Bilmemde LG G2 Bana Fazlasiyla Yetiyor.Olumsuzluklari Yokmu Var Tabiki Arka Kapagin Cabuk iz olmasi Korunakli Olmamasi (plastik. gerce chip editorleri kadar plastik kasaya sorun yapanda yoktur) V.s Fakat internet hizi, oyun performansi, Foto, Video, mukemmel ekrani,incecik Cercevesiyle Fazlasiyla Memnunum..

S3 kullanıyorum son Samsungum olacak. Çünkü samsung güncelleme konusunda çok zayıf.

Her sene aynı yalanlara devam konu aynı sadece s takısı değişmiş oluyor

Sen de yorum yaz