Galaxy S5'ten beklediğimiz 55 yenilik!

Samsung'un birkaç gün sonra tanıtacağı Galaxy S5'te "keşke olsa" dediğimiz 55 özelliği sıraladık!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S5'ten beklediğimiz 55 yenilik!

Samsung'un yeni süper-cebi 24 Şubat'ta tanıtılacak. Teknoloji devinin yeni amiral gemisinden beklentilerimiz ise oldukça fazla.

Samsung, en üst seviye cebi Galaxy S5'i bu sene ayrı bir etkinlikte değil, Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacak. CHIP Online olarak yerinde takip edeceğimiz etkinlikten gelişmeleri sizle anında paylaşmak için ter dökeceğiz. Bu yazımızda ise Galaxy S5'ten tüm beklediklerimizi sıralamak istedik.

Galaxy S5'in neye benzediğini muhtemelen henüz görmedik, ancak sunacağı işlevler hakkında birçok sızıntı oldu. Bu nedenle onun hakkında bildiklerimiz hiç de az değil. Ancak birçok bilinmeyen veya kesinleşmeyen detay da var. İsterseniz gelin, Galaxy S5'te olmasığını istediğimiz özelliklere son bir kez, galerimizde bakalım.

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

1) plastik olmasın, yağmurda iki damla ekrana geldi diye bozulmasın. yağmur yağdığında telefonla konuşamayacak mıyız? 2) içi saçmasapan ve kaldırılamayan, on tanesini toplasanız bir tane adam gibi yazılımın yaptığını anca yapan yazılımlarla dolu olmasın 3) 2nci maddedeki yazılımları kaldırmak için mecburen rootlayınca ya garanti dışı kalmasın ya da roota gerek kalmadan telefon kişiselleştirilebilsin 4) ikiyüz dolara maledilen alet bin dolara satılmasın, pil tüketirken de kanaatkâr olsun.

Sacma sapan akliniza ne geldiyse yazmissiniz. 55 tane istek mi olur? Haber olsun işte

htc varken bu samsung alanlara şaşırıyorum...

@21 Şub 2014 22:19 htc one tek avantaj metal kasa. Onun dışında düz odun.

Buna para vereceğinize alın bir darbuka inceden inceden çalın.

3gb bellek 4çekirdek işlemci gerek

Samsungun hiç umrunda olacağını sanmıyorum,milyonlar satıyor neden yapıp maliyet arttırsın ki? iyiki koyunlar var diyordur

samsung galaxy s5 den iphone gibi olmasını isterdik...

benim tek isteğim var mümkünse çıkmasın .

@22 Şub 2014 22:28 sanane kardeşim! Kıskanıyor musun paran mı mı yetmiyor?!

@23 Şub 2014 18:40 yeni çıkanların peşinde koşan bir mal gelmiş . yemleyin.

adamlar çıkardığı telefonun piyasasını kendileri bitiriyorlar.

Samsung hep yerden yere vuruluyor ülkemizde ama akıllı telefon demek her zaman metal kasa demek değildir. S4'ün sensörlerine, note3'ün s-pen'ine, çoğu telefonda bulunmayan sesli seçeneklerine (uyandırma komutu ile istediğiniz şeyi açabilme) olsun çoğu özelliği ile cidden tam bir akıllı telefon. Her çıkardığı özelliğe gereksiz zart zurt diyecekseniz 3310 alın arkadaşlar. Her şey 3-5mp kamera veya 202 100 mhz daha fazla işlemci demek değildir.

@23 Şub 2014 18:43 Herşey tmm ama şuan hiçbir telefon türkiyede tam çalışmıyor eğer bir kez dahi olsa abdye fln gittiysen telefonun birden canlandığını biz sadece telefonları takoz gibi kullandığmızı anlayacaksın o google now ztn androidin herşeyi o haritalar o internet hızı birde dahada ilginci o takozlara diğerlerine göre kat kat daha fazla para vermek :D

http://m.donanimhaber.com/haberler/Samsung-Galaxy-S5-ortaya-cikti-16MP-kamera-parmakizi-okuyucusu-su-gecirmez-kasa.htm s5 ten net sizintilar

http://m.donanimhaber.com/haberler/Samsung-Galaxy-S5-ortaya-cikti-16MP-kamera-parmakizi-okuyucusu-su-gecirmez-kasa.htm

Arkadaş insanlar metal kasa ile resmen kafayı bozmuşlar. İnsanın bir telefonu alırken değerlendirdiği ilk şey insana verdiği kalite hazzı olur mu ya! Samsung yazılım anlamında birçok firmadan öndedir. Buradan güncelleme politikalarını beğendiğim çıkmasın.bence de rezalet. Kullanıcıya hafıza arttırma,pil değiştirme gibi özgürlükler verir. Ayrıca genel olarak samsung amiral gemi modelleri çıktığı zamanın en yüksek donanımsal özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak anlatmaya çalıştığım şey telefonu görür görmez çöp diyenlerin daha dikkatli yorum yapmalarıdır. Bunu söylerken kendilerine göre artı eksi karşılaştırması yapıp telefonun hakkını da verip öyle eleştirmeleridir.Lütfen klavyesi olan konuşmasın.

@24 Şub 2014 20:35 kötü ama ya z2 3gb ram var bu sadece 2gb

İlk istediğim şey stok halde kurulu olan yazılımların kaldırılabilir olması, bu olay her şeyin ötesinde. TicToc gibi yepyeni çıkmış, telefon numaramdan bile bir haber bir firma benim telefonuma nasıl reklam mesajı gönderebilir? Bir arkadaşın önerdi diyerek kimin önerdiğini söyleme zahmetinde bile bulunmuyor. Bu tam bir rezalettir. Bu olayların kesinlikle önü alınmalıdır. Operatörlerden zaten şikayetimiz diz boyu, birde bunlar çıktı başımıza, sırf bu yüzden reklamcılık sektörünü batırmak için elimden gelen her şeyi yapabilirim.

BİZ HER ZAMAN ALDIĞIMIZ MARKANIN ÜRÜNÜNÜN MÜKEMMEL OLMASINI İSTERİZ AMA OLMUYOR 2013 ANALİZLERİM AKILLI TELEFONLAR HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER OKUSUN DONANIM ALANINDA EN İYİ TELEFON : SAMSUNG GALAXY NOTE 3 HOPARLÖR : HTC ONE MİKROFON : LUMİA 1520 TASARIM (SIRAYLA) : HTC ONE / İPHONE 5S / SONY XPERİA Z / LUMİA 925 KAMERA (SIRAYLA) : SONY XPERİA Z1 / LUMİA 1020 / LUMİA 1520 DAYANIKLILIK VE SAĞLAMLIK : SONY XPERİA Z / LUMİA SERİSİ BATARYA : SAMSUNG GALAXY NOTE 3 DOKUNMA VE ALGILAYICI SENSÖR : İPHONE SERİSİ EKONOMİKLİK VE VERİMLİLİK : SAMSUNG GALAXY SERİSİ İŞLETİM SİSTEMİ PLATFORMLARI OLARAK İSE STABİLİTE : WİNDOWS PHONE MAĞAZA KAPASİTESİ : ANDROİD İŞLEVSELLİK VE FONKSİYONELLİK : ANDROİD KULLANIM KOLAYLIĞI VE HIZLI ERİŞİM : İOS KISACASI HANGİ TELEFONU ALIRSANIZ ALIN ALDIĞINIZ HİÇBİR TELEFON MÜKEMMEL DEĞİL.HEPSİNİN ARTISI VE EKSİSİ VAR!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost