Galaxy S5 Zoom ve S5 Active geliyor!

Herkes gözünü Galaxy S5'e dikti ama o, büyük ihtimalle tek bir model olarak gelmeyecek!

Galaxy S5 Zoom ve S5 Active geliyor!

Samsung'dan 2014 yılında tam üç Galaxy S5 görürseniz sakın şaşırmayın... Bunlardan biri elbette amiral gemisi Galaxy S5, diğerleri de artık ayrılmaz yol arkadaşları olan Galaxy S5 Active ve Galaxy S5 Zoom olacak. Bir önceki S serisiyle ortaya çıkan Active ve Zoom, ikinci sürümleriyle birlikte artık daha iyi ve daha güçlü özelliklere de kavuşacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S4 ile ortaya çıkan Zoom ve Active modelleri, amiralin yeni modelinde de onu yalnız bırakmayacak. Yeni modellerle birlikte yeni özelliklere de kavuşacak olan Active ve Zoom'un, bu defa bir öncekinden daha çok rağbet görmesi bekleniyor. Özellikle S5 Zoom önceki nesilden daha ince olacakken, aynı zamanda yeni kamera fonksiyonlarına kavuşacağı bilgisi mevcut. S5 Active ise aktif yaşam koşullarına uygun olmak adına su ve toz geçirmez özellikleriyle donatılacak.

Hindistan'ın Zauba isimli ithalat / ihracat sitesinde ortaya çıkan bir dokümanda beliren ve şimdilik "Samsung mobile camera" olarak isimlendirilen cebin Galaxy S5 Zoom olduğu düşünülüyor. Bakalım Samsung bu ay Barselona'da S5 Zoom ve S5 Active ile ilgili bizlere bir şeyler gösterecek mi?

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

S5 aldığıma pişman oldum. Sürekli takılıyor problem yaratıyor...

@06 Şub 2014 15:06 s4 demek istedin herhalde ,s5 piyasada yok daha

@06 Şub 2014 15:06 5S hep takılıp kasmaya başladı... tabi düzgün bir şey olsa Apple marka olmazdı...

@06 Şub 2014 21:29 atma S4 değil 4S o... takılıp duran...

kardeşim ıphone dururken samsung'un haberimi olurmuş :))

Samsung Galaxy S5 Active Zoom Neo Mini modelini bekliyorum.

active tamam da zoom nedir yaa tam bir ucube!

''Samsung'dan 2014 yılında tam üç Galaxy S5 görürseniz sakın şaşırmayın'' Üç tane görürsem elbet şaşırırım. Zira en az 8-10 tane model bekliyoruz

@07 Şub 2014 00:00 kaydıraklı kapaklı telefonların da suyunu çıkartmıştı zamanında o dönem de artık o telefonları görmek istemiyorduk firma olarak samsung hep aynı 50 çeşit ürün yapıyor.

LG g serisi galaxy serisine korku salmaya basladi. Her cikisin inisi var samsungdan bikti millet. Lg ve sony daha cekici urunler tasarliyor. S5 satmaz

Samsung bile 3 ü birarada ben ....;)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir