Galaxy S6, Android 5.1'e hazırlanıyor

Henüz pek çok Samsung telefon Android 5.0'ı bile görmemişken, Galaxy S6 Android 5.1'e hazırlanıyor!

Samsung Galaxy S6 serisi için Android 5.1 geliyor

Samsung, Galaxy S6 serisini henüz piyasaya sürdü ancak telefon kısa süre sonra ilk Android güncellemesini alacak gibi görünüyor.

Diğer rakipleri gibi Samsung da, S6 serisi telefonlarında Android 5.0.x güncellemelerini yüklemek için zaten hazırlık yapıyordu. Ancak firma son anda karar değiştirerek, daha ileri bir sürüm olan Android 5.1 için kolları sıvadı. Firma bu sayede, kullanıcılarını arka arkaya iki farklı güncelleme yüklemekle yormak istemediği gibi, en son Android sürümünü de telefon sahiplerine hızlıca ulaştırmış olacak.

Samsung ayrıca, orta seviye telefonlarına da Android Lollipop güncellemesi göndermek için çalışmalara başladığının altını çiziyor. Ancak üzerinden neredeyse 1 yıl geçen Android 5.0'ın halen pek çok Samsung telefona ulaşmadığı bilinen bir gerçek. Kullanıcıları tarafından da güncelleme konusunda eleştirilen Samsung'un ilk güncellemesini doğrudan Galaxy S6 serisine vermesi, eminiz diğer model kullanıcılarını daha da sinirlendirecektir...

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

SEN ÖNCEKİLERİ SALLAMA SAMSUNG. BENDE SENİ SALLAYACAM AZ KALDI

@17 Nis 2015 15:22 Yahu şu firma senelerdir piyasayı çöp doldurdu daha yeni mi anladınız ?

@17 Nis 2015 15:42 yav he he bi bitmediniz

çok ayıp rezalet

S5'im tarih oldu desenize.. sanırım bir sonraki telefonum iphone olacak en azından 2 yıl düzenli güncelliyor bizimkinin umrunda olan tek şey son çıkan S6 ama merak etmeyin yazın note 5 çıkar ve o da unutulur.

@17 Nis 2015 17:50 Bu kadar çok sistem güncellemesi ile hayatınızda ne değişiyor anlamıyorum? Sonuçta yine facebook, whatsapp kullanacaksınız, apple'a da geçsen aynı, windowsphone'a da geçsen aynı, şu andaki android4.4.2 ve üstü yeterli bir sistemdir.

@18 Nis 2015 13:49 yeni gelen özellikleri kullanmayalım biz zaten. o kadar parayı boşuna veriyoruz. bikaç sene sonra da uygulamalar 5.0 ister uygulama da kuramayız. ne güzel mutlu mutlu ayarlara gireriz.

apple al keyfine bak

@17 Nisan 2015 18:54 samsung dururken apple napim çöp

komedi :))...

Kitkat çok daha iyiydi bence. Note 4 geriye gitti resmen. Bence lolipop bildiğin vista.

Lollipop bekleyen masum samsungcu. Kocum benim !!!

onu verene kadar 5.2 çıkmasın da

Nedir bu guncelleme meraki bende note4 kullaniyorum guncelledi de noldu takilmalar basladi getiye gitti telefon.bidahaki telefonum iphone olacak samsam !

Bu performansa ve bir çok Çöp cihaza rağmen hala samsung boy'ları varya ! Pes diyorum ancak bu kadar at gözlüklü olunabilir zaten.

Ne olurarsa olsun taklitçide olsa samsung benim güvendiğim bir marka.

Arkadaşlar ön siparişle s6 aldım ancak bundan önceki telefonum s4 tü onunda Ön şiparişle aldım ve yinede mutluyum . Telefon değiştirenler için öneririm

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost