Galaxy S6'yla birlikte S6 Edge gelebilir!

Yeni dedikodular eğer doğruysa Galaxy S6 çıktığında, onun çok özel bir sürümüyle daha tanışabiliriz!

Galaxy S6'yla birlikte S6 Edge gelebilir!

Samsung'un Galaxy S6'yı baştan tasarlayacağına ve onun ismini değiştirebileceğine dair söylentiler kulağımıza gelmekteydi. Yeni bir rapor ise Galaxy S6'nın Galaxy Note Edge'in kavisli kenarını kendine örnek alan bir sürümünün olacağıını söylüyor.

Sammobile'ın iddiasına göre Samsung, aynı Galaxy Note Edge'e benzeyen, tek yanı kavisli bir ekrana sahip bir Galaxy S6 Edge'i önümüzdeki sene tanıtacak. Böyle bir telefonun Galaxy S6'dan ne kadar sonra tanıtılacağı, Edge gibi kısıtlı olarak mı üretileceği ise bilinmiyor.

Sitenin bilgilerinin sağlamlığını doğrulamak şimdilik mümkün değil, ancak anlaşılan, Samsung'un gelecekte kavisli ekranlara önem vermeye başladığı.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Benim şahsi görüşüm samsung kendi kendini bitirir.

galaxy s5in note serisinin bir önceki telefonu note 3ten daha iyi olmaması sebepli artık s serisi gözümde bitti galaxy s ve galaxy s4ten sonra muhtemelen bir sonraki telefonum herhalde note 6 olur

Kıvrılma testlerinden kurtulmak için kavisli yapıyor :) Bu işin sonuna yaklaşılıyor artık. Win 10 geliyor, heyecanla onu bekliyorum. Tek sistem ve bütün cihazlar...harika. Kim bakar artık bu galaksilere, üç tanesini eskittim, artık yetti.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir