Galaxy S6 böyle olur mu?

Galaxy Alpha tanıtıldı; Galaxy Note 4 kapıda... Ama yine dedikoduların 1 numarası Galaxy S6!

Galaxy S6 böyle olur mu?

Mobil ürün dünyası, Samsung'un metal çerçeveli ilk telefonunun duyurusu ile genel bir rahatlama yaşadı. Güney Koreli firmanın Galaxy Alpha'sı metal çerçeveyle gelecek ama görünüşe göre her şey aslında yeni başlıyor.

Samsung'un tedarik zincirindeki kaynaklara göre, Galaxy Alpha ve yeni Galaxy Note 4, Samsung'un bir sonraki cep telefonu Samsung Galaxy S6 için market testi görevini görecekler. Galaxy S6'nın sadece çerçevesi ile değil, tüm kasasıyla, tamamen metal olarak üretilmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi, Galaxy Alpha tamamen metal olmayacak; sadece çerçevesi metal... Arka kısımda ise yine Galaxy S5'in çukurlu polikarbon arka kısmını taşıyor. Ayrıca, Note 4'ün de benzer yapıda olacağı düşünülüyor.Ardından gelecek S6 ise, tamamen metal bir kasaya sahip olabilir.

Tabii ki bütün bu söylentilere bir miktar şüphe ile yaklaşmak lazım çünkü Galaxy S4 ve S5 çıkmadan önce de bunlara benzer söylentiler bulunmaktaydı ve bu söylentiler, farkında olabileceğiniz gibi, doğru çıkmadılar. Ancak, bu kez Sony ve HTC'nin plastiği tamamen terk etmiş olmalarından kaynaklı, S6'nın da metal olma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor.

Galaxy Note 4'ün, IFA 2014'te tanıtılması bekleniyor. Belki de, bu tanıtım ile beraber Samsung'un gelecek için ne yapmayı amaçladığını anlamamız daha kolay olabilir...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Kör olaydımda görmeyeydim bune

Hayaller büyük...S3 için sıvı metal falan olacak deniyordu ne gülmüştüm

Yeter artık sizin bu her yıl galaxy s serisi dedikodularınızı okumaktan bıktım artık chip online takip etmiyeceğim.

Böyle olursa LG alır yürür

2012 model samsung tabletlerin tasarımı gibi duruyor. Hatta aynısı. Tab 2 modelleri ve note 10.1 2012 modellerinden bahsediyorum.

S2 ile S5 'i yan yana koyup bir bakın Allah aşkına nerdeyse hiç bir fark yok. Ama Samsung iyi pazarlama tekniği ile yine satıyor yine satıyor

yeter artık one plus felan gelsede milletimiz gülse bence butceme göre g2 xperıa z bile s6 dan güzeldir

Artık bu işin suyu çıktı .. ne bu ya bakalım sonu nereye varacak.. ucuz olsalar bari.. 2000 küsür liralardan başlıyorlar.. s6 s7 z2 z3 z4 one x one x+ ipn6 ipn 7 ipn8 snapdragon 800 801 802 802 böyle gitcek.. enayi paralarına ihtiyacları var

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir