Galaxy S6'de bunlar da olsun!

Samsung Galaxy S serisi ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyorsa, S6'da işte bunları yapmalı

Galaxy S6'dan beklediklerimiz!

Galaxy S5'in geçen seneki S4'e göre önemli yenilikler sunmadığını söylememiz elbette mümkün değil. Ancak bizce Samsung, çok daha fazlasını da yapabilir. Özellikle LG, Sony gibi rakipleri onu zorlarken Samsung'un durmak gibi bir şansı da yok. Galaxy S5'in tanıtımının ardından dünyanın sallanmadığını da hesaba katarsak, Samsung'un bu önerilerimizi not almasında bizce fayda var.

Daha iyi bir gövde

Galaxy S5'in Note 3'ü andıran arka kapağı, telefonun elinizden kayıp gitmesine engel olsa da büyük çoğunluk, Samsung'tan hala daha iyi, daha kaliteli bir madde kullanmasını istiyor. Metal, tek parçadan oluşan bir tasarım, herkesi tatmin edebilir.

2K ekran

4K TV'ler satışa sunulmaya başlandı, bu yüzden artık 1080p kimseyi tatmin etmiyor. Samsung'un cepler için 2K ve 4K ekranlar üzerinde çalıştığını duymuştuk. Galaxy S5'in ekran çözünürlüğü ise beklendiği gibi 2K olmadı. Galaxy S6'da 2K'nın altında bir çözünürlük kullanılması halinde hayal kırıklığı yaşanabilir. Ancak Samsung'un 2K ekran yeniliğini pil ömrünü ve performansı etkilemeden yapması önemli.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

2k ekran hariç hepsini katılıyorum 2k ekran olursa pili içer,oyunlar akıcı çalışmaz.

1 bence gözlüksüz 3 d ekran 2 5inç lg gibi sıfır kenar 3 3 d fotoğraf çekimi 4 bellek tüketen proğramlar olmammalı olursa bile sonradan indirsinler 5 aliminyum kasalı olmalı 1 de sade kasa mesela 6 pil konusunda gelişme google konuşup yeni sürümler işlemciyi kastırmasın. 7 s6 mini ayfon ekran büyüklüğünde aliminyum tasarım olsa iyi rakip olur

abicim salakmısınız ya daha s5 bi piyasaya çıksın yayılsın kullanılsın üstünden zaman geçsin sonra konuşursunuz s6yı, hem daha 2k 4k ya ne gerek var 1080p neye yetmiyor? fazla bile

s5 ile s serisi bitti artık...

s5 piyasaya girmeden s6 konuşmak kadar gereksiz bişey yok bence

S4 ve 5 arasında uçurum yok; hatta büyük fark bile yok tasarımı düşünmezseniz...Tasarım konusuna girmiyorum; ne dio iphone cular; s4 ele daha ii oturuyor :P Bunun dışında firmalar kendi programlarını yayarak para kazanıyorlar; kaldı ki bunlari kaldirmak çok da zor degil... Sadece s6 da bükülebilir bir ekran ve daha iyi bir pil olsa güzel olur aslinda :)

artık olmamalı

Yeter artık Korelileri severim de bu Samsung'dan telefonları konusunda nefret ediyorum. Hep aynı şeyler. Haber de bir o kadar gereksiz S5 henüz satışa çıkmadan bunu yapıyorsun, yapma Chip!

Oha s5 daha pıyasaya surmeden konsep yapıyorlar hay ben senın zamzung mu desem Fırraksamg mı desem en ıyı uygun hangısı

daha dur be s5 görmedik ne var bilmiyoruz s6 da ne olamsı lazım diyornuz hoş ben daha samsung almam o ayrıda bu haberde saçma olmuş

Yav he he....

galaxy s6 daryo olsun ya en çok lazım olan şey radyoooooooooooooooo

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Galaxy S6'dan beklediklerimiz!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir