Galaxy S6 edge+ 4GB RAM ile gelebilir!

Gelen son bilgiler Samsung Galaxy S6 edge+ modelinin 4GB RAM ile gelebileceğini gösteriyor!

Galaxy S6 edge+ 4GB RAM ile gelebilir!

Koreli teknoloji devi Samsung'un, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ cihazlarını büyük ihtimalle 13 Ağustos tarihindeki Unpacked 2015 etkinliğinde tanıtacak. Şirket bu telefonları 21 Ağustos tarihinde ise belirli bölgelerde satışa sunmayı planlıyor.

Galaxy S6 edge+ modelinin Snapdragon 808 işlemciyle gelmesi bekleniyordu ancak son gelen bilgiler cihazın Exynos 7420 işlemciye sahip olabileceğini gösteriyor. Ayrıca cihazın Galaxy Note 5 gibi 4GB RAM kapasitesiyle gelebilceği belirtiliyor.

Söylentilerin gerçekleşmesi durumunda Galaxy Note 5, Samsung'un 4GB kapasiteye sahip ilk akıllı telefonu ünvanını Galaxy S6 edge+ ile paylaşmış olacak.

Son iddialar cihazın 3000mAh bataryanın yanı sıra Exynos 7420 işlemci ile gelebileceğini ortaya koydu. Samsung kanadında ise konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ürünün resmi lansmanından önce net bir şeyler söylemek şu an için mümkün görünmüyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

3.5 gb kullanır bir anlamı kalmaz o ram in

@29 Temmuz 2015 14:06 Genel olarak 3.7 sini kullanıyor her telefon ama birçoğunda görev yöneticisi olmadığı için göremiyorsun.

Samsunglar yüzünden millet androidi kasıyo sanıyor o arayüzü sorun yumağı

artık 8 e doğru gidiyoruz hadi bakalım bu aralar yeni yüksek kaliteli oyun yok ama...

10 gb olsa ne olcak hafıza kartı takılmayan telefon telefon değildir.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir