Galaxy S6 Edge'in adı Galaxy S Edge olabilir!

Galaxy S6'nın ekranı kavisli sürümünün adı, sanılanın aksine, Galaxy S6 Edge olmayabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S6 Edge'in adı Galaxy S Edge olabilir!

Samsung'un bu seneki amiral gemisi olması beklenen Galaxy S6'nın farklı, kıvrımlı bir modelinin de ortaya çıkması bekleniyordu. İddialara göre bu modelin adı, "Galaxy S6 Edge" olacaktı. Ancak yeni dedikoduya göre Galaxy Note Edge'e benzeyen bu modelin adı "Samsung Galaxy S Edge" olacak.

Dedikodunun kaynağı, Vodafone Hollanda'da ortaya çıkan, GalaxyClub.nl web sitesinin yayınladığı bir liste; dolayısıyla aslında karşımızda resmi bir kaynak var. En azından Vodafone Hollanda'nın telefon stoklarıyla ilgili Samsung ile iletişim kurduğunu düşünüyoruz.

Galaxy S Edge adı, önceki söylentilerdeki "S6 Edge"e göre daha mantıklı görünüyor, çünkü Note 4'ü temel alan Note Edge'in adında da "4"e rastlamamıştık. S Edge'in adından başka, hakkında çok fazla bilgiye sahip olduğumuz söylenemez. Cihazın özelliklerinin Galaxy S6'ya benzeyeceğini biliyoruz ancak ekranının tek kenarının mı, yoksa iki kenarının da mı kavisli olacağı konusu belirsiz.

Samsung'un Galaxy S6'nın adında herhangi bir değişiklik yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İsim çok değişmiş çok önemliydi çok teşekkür ederim Chip Online ekibi

artık edge serisi de alır başını gider, yeni bir galaxy serisine merhaba diyelim o halde; note edge 2-3-4, s edge 2-3-4....

@27 Oca 2015 17:27 tam ben böyle bir yorum ekleyecektim ki benden önce birisi yazmış:) samsung şimdi çift sim kartlısını minisini liteını dualini sualini ıvırını zıvırını her bişeyini üretir bu yandan yemiş tasarımın hazırlıklı olun.

Bence ismi Galaksi S Yandanyamuk olsun :D

Yuz yılın en gereksiz icadı olsun adı biraz uzun oldu ama o yamuk kenara boydan yazsınlar

vay be çok mükemmel aferim sansung :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play