Galaxy S6 edge+ kendi kendine çatlıyor!

Samsung'un amiral gemisi Galaxy S6 edge+, iddialara göre çok ciddi bir sorunla karşı karşıya...

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S6 edge+ kendi kendine çatlıyor!

Samsung, geride bıraktığımız sene içerisinde iki kavisli ekranlı telefon üretti. Yeni sayılabilecek bu teknoloji, bazı sorunlara halen açık. Galaxy S6 edge'de birçok kullanıcının ekranın kendi kendine çatladığından şikayet ettiğini duymuştuk. Aynı sorun, görünüşe bakılırsa Galaxy S6 edge+'ta da sürüyor.

Sammobile'ın haberine göre sitenin çalışanlarından birinin arkadaşı, Galaxy S6 edge+'ının ekranının kendiliğinden çatladığına şahit olmuş. Telefon düşme veya çarpma gibi hasar verecek bir duruma maruz kalmadığı, ancak zaman zaman ısındığı söyleniyor. Galaxy S6 edge kullanıcılarının çoğu, cihazın şarjdayken çatladığını söylediğinden sorunun kaynağı ısı olabilir. Bazı kullanıcılar, sıcak telefona soğuk ellerle dokunmanın da çatlamaya sebep olabileceğini ileri sürüyor. Ancak sebep ne olursa olsun, bir telefonun bu kadar kolay çatlamaması gerekiyor.

Konuyla ilgili henüz Samsung'tan gelen bir açıklama yok. Sizin Galaxy S6 edge veya S6 edge+'ınız da kendi kendine çatladı mı?

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

o kadar param olmadı :-)

verilen fiyata patlamadığına dua etsinler. tamam şık güzel airodinamik olabilir ama bu kadar abartılı sayıda ve ürün çeşidi üretirsen bunlar normal ötesi... :)

hee çatladı :D hasetinden çatladı.

@16 Aralık 2015 12:59 :)...:)))))

Hayır benimki hiç çatlamadı. Yalan bir söylenti ya da bazı modellerdeki bir hata olabilir

bende kullaniyorum ve memnunum herhangi bir çatlama olmadı düştüğünde bile

Samsung kullandım ama nokia-nın yerini dolduramıyor tekrar Nokia-ya döndüm v? samsung ne kadar iyi telefon üretirse nokia-ya asla yetiş?m?z bunu anladım ?

@19 Aralık 2015 01:43 sen bi sik anlamamışsın bende onu anladım

1.5 aylik telefonum s6 egde+ bu sabah farkettimki hic bir sebep yokken ortadan ikiye catladi.ne bir darbe ne dusme nede isinma problemim vardi.boylesine pahali bir telefonda boyle bisey yasamak cok uzucu...

Henüz 3 ay oldu samsung galaxi s6 edge telefonumu bugün durduk yere herhangi bi yere düşürme çarpma temas olmadan ekran catladi.bu nasıl iş ne yapacağımı bilemiyorum.nereye müracaat edeceğiz bilen arkadaş varmı. Geri değişimi oluyormu acaba.yardımcı olursanız sevinirim...

Benim ki bu gün çatladı şarjdan aldığımda catlakti

Benim de arka kameranın camı bugün 4k video çekimi yaparken çatladı servis 200 tl masraf çıkardı ufacık cam için, tüketici heyetine başvurdum yanıt bekliyorum...

Ekran bugun sarjdan aldim bi baktim ekran catlak

1 yıldan fazladır hor kullandığım 2 kere beton zemine yüksekten düşen telefon çatlamadıda durduk yere mi çatlıyormuş?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play