Galaxy S6 kayıp simge sorununa geçici çözüm!

Durduk yere kaybolan Galaxy S6 ve S6 Edge hızlı geçiş simgeleri için çözüm, haberimizde!

Galaxy S6 kayıp simge sorununa geçici çözüm

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge kullanıcıları bir süredir yeni bir problemle karşı karşıya kalmış durumda. Birçok kullanıcı telefonun fonksiyonlarına hızlı geçiş sağlayan "mobil veri, hotspot ve özel mod" gibi simgelerin kaybolduğunu ve bu simgelerin yeniden bildirim paneline eklenemediğini söylüyor.

Samsung'un önerisinde göre cihazı fabrika ayarlarına geri döndürerek hızlı geçiş simgeleri geri getirilebiliyor ancak bu da kalıcı bir çözüm değil. Zira simgeler yeniden kaybolabiliyor.

Problem çözüldü

XDA Developers internet platformu bu problemi yaşayan kullanıcılar için bir çözüm bulmayı başardı. Deneyimli uygulama geliştiricisi ve kıdemli üye NimeniAltu tarafından hazırlanan ufak bir APK dosyası ile birlikte sorun giderilebiliyor.

Yapmanız gereken tek şey XDA Developers web sayfası üzerinden ilgili dosyayı indirip cihazınıza kurmak. Bunu yaptıktan sonra sorun, adeta sihirli biçimde çözülüyor.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

virüslü değilmi o dosya ?

yapmayın sonra garanti dışı kaldı der Samsung kabul etmez S5'me o tarz bişey yapmıştım neymiş custom moduna düşmüş garanti dışımış deyip garantiye girmedi 50 tl ye yazılım ücreti aldılar benden ve garanti özelliği artık yokmuş sonraki işlemlerde ücretli olucakmış .

apple alın, bu tarz şeylerle uğraşmayın. kaliteli takılın.

adamların çözüm önerisi 3000 TL' ye yakın para ödenen bir cihaza "hocam simgeler kayboldukça çek fabrika ayarını" demekten ibaret.. amiral gemisiymiş.. hadi ordan imamın kayığı!

@19 Haziran 2015 10:05 keşke bi de modemlerdeki gibi kalemin ucuyla basılabilen reset tuşu koysalarmış milletin işi kolaylaşırdı bas tuşa dön fabrika ayarlarına

işe yaradı ama bu şekilde düzelsin istemedizdim bu sıfır km arabayı götürüp sanayide tamir ettirmek gibi bişey

Çok pişmanım s6 aldığıma. İşletim sisteminin istenildiği gibi customize edilebilmesi büyük artı mamafih hem ısınma hem de şarj sorunu ortaya çıkıyor. bende de bu sorun oluşmuştu. teşekkürler çözüm için

galaxy apps de Quick panel restore adlı programi indirin ve uygulamada yenile diyin bu kadar ondan sonra program kendini kaldirmak istiyo zaten sorunda çözülüyor samsungun kendi uygulamasi

@20 Haziran 2015 11:12 çok saol bende yaptım geri geldi fabrika ayarlarına dönmeye gerek kalmadı

@20 Haziran 2015 11:12 çok başarılı. 10 saniyede hızlı ayarların içine geri geldi. Teşekkürler

@20 Haziran 2015 18:59 program ücretlimi

Galaxy Apps teki Quick Panel Restore adlı programı kurun. Çalıştırıp yenile deyin. Sonra programı kaldırın. Hızlı ayarlara bakın ikonun geri geldiğini göreceksiniz.

Arkadaşlar ona gerek yok yukardan aşağıya ekranı kaydır sağ üstte düzenleye baş ordan simgeyi taşıyın tamamdır

hahahah al sana samsung :D

Arkadaşlar program virüslü değil ve sistem değişikliği olmuyor guvenilir

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir