Galaxy S6'de bunlar da olsun!

Samsung Galaxy S serisi ile yakaladığı başarıyı devam ettirmek istiyorsa, S6'da işte bunları yapmalı

64-bit işlemci

64-bit işlemci

64-bit işlemci

Galaxy S5'e 64-bit işlemci eklenmemesinin nedeni, belki de işlemcinin henüz önemli bir faydasının olmamasıydı. 64, 32'den büyük bir rakam, bu yüzden çoğu kullanıcı onun daha iyi olacağını düşünüyor. Bizce 64-bit'ten daha da önemlisi, 2GB yerine Galaxy S6'ya en az 3GB RAM eklenmesi.

Eğilip, bükülen tasarım

Her türlü darbeyi kaldırabilen, sonunda yine eski şekline dönebilen telefonlar ilgi çekebilir. Ancak böyle bir telefonun Samsung Galaxy Round'dan iyi olması şart.

Daha iyi pil

Daha büyük pil, daha etkin bir pil yönetimi ve daha hızlı kablosuz şarja ihtiyacımız var. Samsung bizi telefonumuzu her gün şarj etme zorunluluğundan kurtarması gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

2k ekran hariç hepsini katılıyorum 2k ekran olursa pili içer,oyunlar akıcı çalışmaz.

1 bence gözlüksüz 3 d ekran 2 5inç lg gibi sıfır kenar 3 3 d fotoğraf çekimi 4 bellek tüketen proğramlar olmammalı olursa bile sonradan indirsinler 5 aliminyum kasalı olmalı 1 de sade kasa mesela 6 pil konusunda gelişme google konuşup yeni sürümler işlemciyi kastırmasın. 7 s6 mini ayfon ekran büyüklüğünde aliminyum tasarım olsa iyi rakip olur

abicim salakmısınız ya daha s5 bi piyasaya çıksın yayılsın kullanılsın üstünden zaman geçsin sonra konuşursunuz s6yı, hem daha 2k 4k ya ne gerek var 1080p neye yetmiyor? fazla bile

s5 ile s serisi bitti artık...

s5 piyasaya girmeden s6 konuşmak kadar gereksiz bişey yok bence

S4 ve 5 arasında uçurum yok; hatta büyük fark bile yok tasarımı düşünmezseniz...Tasarım konusuna girmiyorum; ne dio iphone cular; s4 ele daha ii oturuyor :P Bunun dışında firmalar kendi programlarını yayarak para kazanıyorlar; kaldı ki bunlari kaldirmak çok da zor degil... Sadece s6 da bükülebilir bir ekran ve daha iyi bir pil olsa güzel olur aslinda :)

artık olmamalı

Yeter artık Korelileri severim de bu Samsung'dan telefonları konusunda nefret ediyorum. Hep aynı şeyler. Haber de bir o kadar gereksiz S5 henüz satışa çıkmadan bunu yapıyorsun, yapma Chip!

Oha s5 daha pıyasaya surmeden konsep yapıyorlar hay ben senın zamzung mu desem Fırraksamg mı desem en ıyı uygun hangısı

daha dur be s5 görmedik ne var bilmiyoruz s6 da ne olamsı lazım diyornuz hoş ben daha samsung almam o ayrıda bu haberde saçma olmuş

Yav he he....

galaxy s6 daryo olsun ya en çok lazım olan şey radyoooooooooooooooo

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir