Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 Geliyor

Android 7.0 Nougat, Galaxy S7 ve S7 edge'den sonra Galaxy S6 ve Note 5'e de geliyor.

  • Ercan Uğurlu
Galaxy S6 ve Note 5'e de Android 7 geliyor

Android 7.0 güncellemesi Samsung'un halihazırda amiral gemilerine geldi. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcıları artık telefonlarını Android 7.0'a güncelleyebiliyorlar. Fakat diğer Samsung telefon sahipleri de üzülmesin. Güncelleme onlara da geliyor!

Geçtiğimiz hafta Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen'in de Twitter hesabından bahsettiği gibi, Android 7.0 güncellemesi Samsung marka akıllı telefonlara gelmeye başladı. İlk olarak Galaxy S7 ve Galaxy S7 sahiplerine gelen güncelleme, bu ay boyunca kademeli olarak diğer akıllı telefonlara da gelecek.

Listede yer alan telefonlar ise; Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+, Galaxy Note 5. Samsung bununla da kalmayacak, mayıs ayında geçtiğimiz senenin Galaxy A serisi akıllı telefonlarına da Android 7.0 güncellemesi getirecek. Öte yandan temmuz ayında da yine Galaxy J serisi akıllı telefonları Android 7.0 güncellemesine kavuşacak olan Samsung sahipleri, bu dönemlerde ara ara güncellemeleri kontrol etmeliler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Note 4 edge lere gelicekmi acaba

Malesef note 5 oncesine yok

Gelecek tabiki gelecek.

Yurtdisindan aldim bikac gun onceki guvenlik guncellemesi gelmedi 7.0 da gelmezmi

Nougat note 4 lere gelmiyor mu

Gelecek te ne zaman gelecek?

Çok geç güncelleme veriyorlar bundan sonra Samsung kullanmayacağım

Note 4 lere kesinlikle gelmez note 5 e son guncellemesi buyuk ihtimal

s7 edge ye yükleyemedim 6 için güncel diyor

Note 5 ten once cikan note serilerine guncelleme yok arkadaslar note 5 e de kim bilir ne zaman gelecek ya da ozellik kirpacaklar diye dusunuyorum

Note 5 neden hala gelmedi

note 5 güncelleme tarihi 16-22 marta ertelendi. s6 edge+ ise 20-26 marta ertelendi. samsung resmi sitesinden böyle duyurdu.Umarım bu son erteleme olur.

Not 5 e android 7 geldi bugün

Sen de yorum yaz