Galaxy S6 ve S6 Edge, sürüm atladı!

Galaxy S6 ve kavisli kardeşi S6 Edge, bir süredir beklediği Android güncellemesine kavuştu!

Galaxy S6 ve S6 Edge, sürüm atladı!

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge, bekledikleri Android 5.1.1 güncellemesini almaya başladılar. Sammobile'a göre güncelleme, şu an itibariyle ABD'deki T-Mobile kullanıcılarına sunulmaya başlanmış durumda.

Yeni sürüm, Lollipop'taki birkaç hatayı onarırken, bir dizi yeni işlev de sunuyor. Yeni işlevler arasında kamera için sunulan basitleştirilmiş exposure kontrolü, duvar kağıdı için paralaks efekti ve kullanıcı arayüzündeki küçük ayarlamalar var. Performans geliştirmeleri de sunduğu söylenen güncelleme, tüm güncellemeler gibi kablosuz ağ veya Samsung Kies üzerinden yüklenebiliyor.

5.1.1 güncellemesi, sizin Samsung Galaxy S6 / S6 Edge'inize de geldi mi?

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

gelmedi, olsa belki gelirdi :P

Samsungun tek sevmediğim yönü güncellermer konusundaki adeletsizliği işin yoksa türkiye için bekle

maalesef bana gelmedi daha, kies ile kendim yüklemeyi düşünüyorum.

yalnız samsung galaxy s6 kies ile uyumsuz. Smart switch ile ancak kullanılabiliyor.

GÜNCELLEME GELDİ Mİ GELECEK Mİ diye beklersin, en fazla bir yıl sonra bilemedin 2 yıl, güncellemeden eser kalmaz, telefon tuğla olmaya başşlar, telefonu alır almaz ya plus ya bir üst modelinin çıkar, ama herkesle dosya alışverişi

Çok mu şey istiyoruz? S4'e de gelse. :)

Sony Experia Z modeline bile 5.0.2 desteğini verdi. Samsung daha bir önceki amiral gemisi s5 veremedi. Maalesef yazılım konusunda Samsung içler acısı. Sürekli yeni model pırtlattığından maalesef daha senesi dolmadan güncellemeler sekteye uğramaya başlıyor. Zaten s5'in görüp görebileceği en fazla bu olsa gerek. Android M gelecek ve google M öncesine desteğini kesecek. Neyse ben zaten samsung alacak arkadaşları uyarıyorum. Samsung alacaksan yazılım desteği bir süre sürerse ne mutlu sana.

geldi stock rom olarak ben yükledim 3-5 değişiklik dışında bişey göremedim merak

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir