Galaxy S7 Edge ne kadar sağlam?

Samsung'un yeni amiral gemilerinden Galaxy S7 Edge, bakın büyük işkenceye ne kadar dayanabildi...

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy S7 Edge ne kadar sağlam? Samsung'un yeni amiral gemilerinden Galaxy S7 Edge, ne kadar sağlam? Cevap bu videoda!

Galaxy S7 Edge ne kadar dayanıklı? Videoda izleyeceğiniz teste göre cevap, oldukça dayanıklı.

YouTube kanalı JerryRigEverything'in Samsung'un yeni amiral gemisin üzerinde yaptığı testler arasında ön ve arka yüzü çizmek, ekrana çakmak tutmak, telefonu bükmeye çalışmak var. S7 Edge'in ekranı, çiziklere karşı oldukça dayanıklı olduğunu gösterirken alevler de sıvı soğutma sistemine sahip telefonu etkilemiş gibi görünmüyor.

Bükülme, görünüşte telefona hasar vermiyor gibi görünüyor ancak su geçirmezlik yeteneklerine zarar verme ihtimali var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Para insanlara batıyor yeminlen

Adam zaten biz bu videoyu izledikçe para kazanıyor. Yani bu işkence yapanlar telefonun parasını çıkarıyorlar.

Abi bu tamamen samsung un desteğiyle yapılmış fake bir video inanın bu testler e inanıp s6 edge aldım ilk çıktıgında yerden yere vurup üstünde yine tornavida maket bıçagı fılan test edıyorlardı hatta youtubede videolar hala mevcut ama telefonun ekranına azıcık bir para sürttü telefonda kocaman çizikler oluştu Samsung asla almam

@07 Mart 2016 10:21 Fake olduğunu sanmıyorum çünkü telefon ekranında çizikler oluştu.Telefonu kötü kullanırsan hangi marka olursa olsun mutlaka bir süre sonra yıpranır.Temiz kullanmak lazım demir paraya felan sürtmeyeceksin veya kılıf kullanacaksın.Hem çok dayansın hem kötü kullanırım diyorsan Nokia alıp kullanacaksın yere düşse duvara da atsan bişey olmayacak..

Yemin ediyorum ciğerlerim yandı o telefonu yakarken ulan bırak galaxy s7 yi androidin a sı telefonum yok böyle telefona çekiçle vurup kaynatanlar yakanlar çizenler ihtiyacı olanlara verinde bari sevaba girin abi o çizdiğin telefonada razıyım :D :D

saçma sapan testler..

Ben ne diyeceğime Deyip Demeyeceğime Kim ne diyer ne olur Ne bırşey anlatabilirsin Ne dinleyen olur ..

Testler tabiki saçma değil. Bükülme testi iPhone 6 Plus sonrası dikkate alındı. Keza arka cebe koyulan telefonlar oturunca bükülmeye uğradığı görüldü. Çizilme testi zaten herkes içi önemli. Diğer extreme testler ise zaten adı üstünden extreme olaylara tepsiki. Yani 22. kattan telefonunuz düşebilir ki bu ihtimal oldukça yüksek keza balkonlu evler oldukça çoktur. Burada telefon ağır hasar altında verileri kurtarabilir mi o gösteriliyor.

Kesinlikle ekran ciziliyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost