Galaxy S7 Edge tweet atarken duman çıkardı ve yandı!

Durduk yerde yandığı söylenen bir Galaxy S7 Edge, kısa sürede bu hale gelerek sahibini korkuttu!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S7 Edge tweet atarken duman çıkardı!

Filipinler'de yaşayan bir kadın, Galaxy S7 edge'inin durduk yerde yanmaya başlamasına şahit oldu. Kadının paylaştığı fotoğraflar, telefonun yüksek sıcaklıklara ulaştığını gösteriyor.

Weng Briones, yerel bir haber kanalına yaptığı açıklamada olay sırasında telefonunun 16 yaşındaki kızının elinde olduğunu, kızının tweet attığı sırada cihazın ısınarak duman çıkarmaya başladığını söyledi. Bunun üzerine anne ve kızı, telefonun üzerine su attı ve onu ıslak havluyla sardı. Daha sonra telefonu satın aldığı mağazaya geri götüren Briones, aynı durumun bir daha yaşanmasından endişe ettiği için değişim yerine para iadesi talep etti. Samsung yetkilileri, telefonun ücretini Briones'a geri öderken, cihazın neden yanmış olabileceğine dair bir şey söylemediler.

Samsung'un pazarlama bölümünün başkanının daha sonra Briones'e ulaştığı ve bu olayı araştırmaya koyulduğu söyleniyor. Galaxy S7 serisinin benzer şekilde yandığına daha önce de şahit olmuştuk. ABD'den Daniel Ramirez adlı bir adam, Galaxy S7 edge telefonunun cebinde alev aldığını, bu nedenle bacağında ikinci derece yanıklar oluştuğunu söylemişti. İngiltere'den bir kadın ise Galaxy S7'sinin beklenmedik biçimde yanmaya başladığını iddia etmiş, bunu bir görüntüyle desteklemişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Bu gidişle Samsung batacak galiba!..

Samsung artik bataryalari cikan yuksek model telefonlari yapsin. Bak nasilda azalacak sorunlar:)

Karalama kampanyası. Aynısı vaktinde Apple iPhone 6 Plus ile yapılmıştı bükülüyor diye. Bizim ülkemiz gibi okumayan ve araştırma yapmayan cehaleti yüksek bir memlekette yok o batacak yok bilmem ne gibi yorumları görmeye hazır olun.

Bu olaylar Samsung'u daha güçlü bir şirket yapacaktır...

@cleverman Güzel kafan var hoşuma gitti kardeş

Twitter ın suçu. Twitter yüzünden olmuştur samsung u kötülemek için.

Firma cihazları geri çağırıyor inatla halen daha kullanıyorsunuz. İlla biriniz yada bir kaçınız geberecek öyle akılla nacak sınıf.

içten yanmalı motor gibi

Bunlar hep apple gibi tekelcilik yarışına girmenin bedeli iphone piyasada sayış olarak geçip ondan önce testleri tam olarak yapılmadan ürünü piyasaya sürdüğünden kaynaklanıyor. Kimse merak etmesin bu firmalar kolaylıkla batmaz. Windows'a da artık sonu geldi deniliyor ama hala gelemedi gitti. Samsung bu 2 firma kadar akıllı olamadığı için(tabi o firmalarda zamanında hatalarından ders çıkardı) bunlar başına geliyor. Ama onlarda ilerde çıkaracakları ürünlerde daha dikkatli olacaklardır.

Bence mesele cihazlar değil. Zira kullandığım Galaxy S4 cihazı da son 7 aydır sürekli ısınıp bataryasını hızla tüketmeye başladı. Pilin eskidiğini düşünerek orijinal yeni pil taktım. O da aynı şekilde arada bir hızla tükeniyor veya cihaz aşırı ısınıyor. Problemi cihazlarda değil SOFTWARE de veya GÜNCELLEMELERde aramak lazım.

apple komplosunun işi bu... ilumunati bile appledan tırsar... tabi şeytanın markasından kim...

hızlı şarj biraz sıkıntılı olay

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play