Galaxy S7 hiç kapanmayacak!

Samsung'un yeni amiral gemilerinde, LG G5'ten beklediğimiz bu özellik de olabilir!

  • Ercan Uğurlu
Galaxy S7 hiç kapanmayacak!

Samsung'un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'i 21 Şubat'ta Barselona'da tanıtması bekleniyor. Tanıtıma yalnızca birkaç gün kala önemli bir sızıntı daha geldi. Mobile-Review'ın Yayın Yönetmeni Eldar Murtazin'in ortaya attığı iddiaya göre Galaxy S7'de, LG G5 için geleceği bilinen bir özellik de yer alacak.

Bilindiği gibi, ortaya çıkan bilgilere göre LG G5'te "always-on" özelliği olacak. Yani telefonun ekranının bildirimler ve saat gibi bilgiler için sürekli açık olması bekleniyor. Eldar Murtazin'in verdiği bilgiye göre ise Galaxy S7'in de ekranı sürekli açık olacak. Bunun yanı sıra Galaxy S7'ler için bilinen diğer önemli bilgiler arasında ise, telefonların suya karşı dayanıklı olacağı ve microSD kart desteğinin geri döneceği.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

acaba neden kapanmayacak :D kral nokia :D

@18 Şubat 2016 22:19 Amoled ekranın ekmeğini yiyorlar da denebilir Samsung için. Nokıa da diğerleri de zamanında aynı şeyi yapmaya çalışıyorlardı fakat o zamanlar cep telefonlarında çoğunlukla LCD ekranlar kullanıldığı ve bu ekranlarda her bir hücre ayrı aydınlatmaya da sahip olmadığından şimdikinden çok daha fazla enerji harcıyorlardı. Ekran koruyucusunda aydınlanmaması gereken yerlerden de bu sebeple ışık geliyordu zaten. Bilge Baykuş

Sayın yöneticiler uzun süredir takipçinizim note 6 yı çok merak ediyorum sık haber yayınlayabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

daha note 5 cıkalı 5 ay oldu. entrasan ınsanlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost