Galaxy S7 satışları beklentileri de aştı!

Resmi veriler henüz açıklanmasa da, pazar analizcilerine göre Galaxy S7 açık ara önde!

  • Cenk Atlı
Samsung'un Galaxy S7 satışları beklentileri aştı!

Samsung'un en yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'in kullanıcılar nezdinde gördüğü ilgiye dair şimdiye kadar çok sayıda rapor yayınlandı. Söz konusu istatistikler, firmanın 2016'nın ilk çeyreğindeki maddi kazanımının bu yeni modellerin yakaladığı satış performansı sayesinde beklentilerin de üzerine çıktığına işaret ediyor. Henüz Güney Koreli firmadan konuyla ilgili resmi satış rakamlarına dair bir açıklama yapılmasa da, özellikle Kore'deki pazar takipçilerinin tahminlerine göre geçtiğimiz ay kargoya verilen Galaxy S7 sayısı 10 milyonu aştı. Fakat bu tahmini rakamın aynı zamanda Galaxy S7 Edge'i de içerip içermediği net değil.

Samsung'un satış rakamlarına dair resmi verileri elde etmemiz için bu yılın ilk çeyreğinin gelirleri için sunulacak sonuçları beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Hatta bu veriler paylaşıldıktan sonra bile Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'in tam olarak ne kadar sattığına dair detaylı bilgilere sahip olamayabiliriz.

Fakat şu bir gerçek ki, firmanın yeni amiral gemisi modelleri halihazırda pazarda bulunan en havalı ve en çok ilgi gören Android cihazlar ve kullanıcıların bu modellere verdiği karşılık da satış anlamında oldukça olumlu. Dolayısıyla şimdiden her iki cihazı pazarın galibi ilan edersek çok da yanılmış olmayız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

yanında bedava gear vr veriyorlar galiba

işte bu sefer samsung başardı. iyi teknik özellikler, su geçirmezliki geri gelen micro sd kartı, süper ekran, ve en önemlisi ise sorunsuz bir touchwiz

Fiyatı düşsün seneye alırım :-) yada. 2 sene sonra s8 alırım :-) kurnaz Olcan fazla para kaptırmıcan. Gelirim ayponada yetiyor amma benana :-)

S6 Olmuştu. Ama bir telefonda su geçirmezlik çok önemli bir özellik. Fantazi amaçlı suya tutmak için değil, yağmurda, karda veya üzerine su dökülmesi gibi durumda işe yarayan veya yazın 1 metre veya daha az da resim çekebilmek için. Ayrıca bunu yaparken SD kart dönmesi çok önemli artı oldu. Ayrıca muazzam bir kamera var ortada.

S7 harika bir telefon şu bir gerçek ki iphone den daha iyi.s7 derim gerisi yalan.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost